Опитування: як ви відпочиваєте цього літа?

Июль 14 14:49 2011

Пік літа. Пора їхати і вже й пора повертатися з відпочинку. Проте загорілих людей на вулицях міста видно мало.
Все більше українців заявляють, що на відпочинок їх не відпускає робота і відсутність грошей. Сьогодні кожен двадцятий опитаний готовий потратити на відпочинок максимум 500 гривень на кожного члена сім’ї, а третина розраховує на кошти від однієї до трьох тисяч гривень, яких на відпустку біля моря явно замало. Про те, як вони вже відпочили чи збираються відпочивати і скільки готові потратити на відпочинок, розпитували у рівнян наші кореспонденти.

Олег ЧЕРВОНЮК,
власник льонокомбінату:

– Я ще не вирішив, як відпочиватиму цього літа, бо не відпускають на відпочинок справи. Це неправильно і непатріотично – казати, що відпочинок в Україні біля рідного Чорного моря в Криму мені не подобається. Але що є, те є: зробити умови відпочинку в Криму такими, щоб туди хотілося їхати, не зуміли. При чудових природних даних там пропонують надто низький рівень сервісу за надто великі гроші. Разом з тим мені подобається зелений туризм. От я з’їздив у Берестечко, бував на озері Нобель. Хочеться, щоб і в селах, де приймають туристів, були для них відповідні умови. Щоб можна було, принаймні, в переліку послуг отримати гарячий душ.

Маргарита ВОРОНСЬКА,
клієнт-менеджер компанії «Пріокс»:

– Збираюсь із сім’єю до Криму. Попередньо це буде Алушта. Поїдемо всього на 11 днів, а на довше не пускають фінанси. Реально можу потратити на відпочинок тисяч 6-7, та й то тільки завдяки тому, що маю спонсором тата.

Сергій ПАЛАДІЙЧУК,
депутат Рівнеради:

– У відпустку я ще не ходив, і очевидно, відпустки в класичному розумінні у мене не буде. Це пов’язано із сімейними обставинами. Тож вирішив використати літо для праці: запланував удома ремонт. Якщо сприймати зміну діяльності як відпочинок, то він у мене буде. Можливо, виберемося з родиною і друзями на вихідні на природу. Любимо їздити на озера на Костопільщину, поплавати, відпочити, з’їсти шашличка і відчути літо.

Василь ПРИСЯЖНЮК,
прокурор Рівненської області:

– Із 11 липня я у відпустці. За кордоном не люблю відпочивати. Тому їду на озеро Світязь на Волинь. Проведу час на природі зі своїми трьома внуками. Старшій онучці 3,5 рочка, середньому – 2 роки і 3 місяці. А найменшому 2 липня був рік. Відпустка триватиме до 29 липня.

Марія ДРАНОВСЬКА,
офіс-менеджер:

– Відпустку завжди ділю на дві частини. Навесні їду в село допомагати родичам посадити городи, а восени – копати картоплю. Влітку майже всі вихідні й державні свята доводиться проводити, доглядаючи за городиною. Ще кілька днів відпустки планую присвятити ремонту в кімнаті: побілю стелю, поміняю шпалери, пофарбую вікно, постелю на підлогу лінолеум. Може, залишиться час кілька разів з’їздити по гриби.
Посадити й зібрати врожай – ось такий у мене відпочинок. Зате м’ясо, молоко, сметану, яйця й овочі не купую майже ніколи. А ось якщо завіюся на море, то чи зрозуміють мене в селі?

І сумне, і смішне
Відпустка
У відпустку ми із кумом
Пішли одночасно.
Тож кум каже:
«Давай, думай,
Щоб все було класно.
Давай, може, як «народні»,
Махнем на Гаваї…»
Опинились на городі,
Потім – на сараї:
Бур’ян рвали, ще й косили
Із усього маху,
Згодом кинули всі сили
На латання даху.
Так за діло брались сміло,
Що й не знали страху,
Ото уже загоріли
Як смолили бляху!
Була й чарка, звісне діло,
Бувала й закуска.
Ох і швидко ж пролетіла
Та наша відпустка.
Василь БАСАРАБА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.