«Хлібний» період для злодіїв

Июль 14 15:37 2011

Напевне, кожен добрий господар не раз ставив собі питання, як можна захистити своє помешкання від злодіїв. У будні зловмисники «працюють», коли господарі на роботі, а найбільш «хлібними» періодами для «домушників» є тривалі вихідні та пора відпусток. Як зробити так, щоб з мінімальними затратами забезпечити максимальний захист свого майна від цих посягань?
Витрати на безпеку житла обов’язково окупляться – переконують правоохоронці. Кримінальна практика свідчить, що квартирні крадіжки злодії найчастіше роблять там, де господарі не подбали про міцні двері, добротні замки (замикаючі пристрої), ролети або грати на вікнах, не встановили охоронну сигналізацію. У таких приміщеннях зловмисники відчувають себе, як риба у воді. І не має значення, що це: приватний будинок чи квартира в багатоповерхівці.
Як можна захистити свою оселю, ми розпитували у заступника директора ДП «Арсенал СТ-6» Володимира ДОВГОГО.
– У системі безпеки найбільш важливий елемент – система охорони, – сказав він. – Її завдання – виключити проникнення сторонніх людей на особисту територію. Системи безпеки будинку полягають у побудові охорони будинку за допомогою так званих ліній оборони.
Також існує декілька засобів пасивної безпеки – це ролети і захисна плівка, що ускладнює проникнення до приміщення, тощо.
Основна лінія оборони – це, головним чином, засоби виявлення. До них відносять засоби відеоспостереження, датчики, що надають можливість своєчасно отримати повну інформацію про наявність, кількість і місце знаходження порушників спокою. Але, звичайно, найефективнішою є пультова охорона.

Що таке пультова охорона?
Пультова охорона будинку – це технічна охорона, за якої ваш будинок цілодобово перебуває під наглядом оператора пульта централізованої охорони та відповідно екіпірованих груп швидкого реагування, готових миттєво прибути за сигналом «тривога».
Щоб мати такий захист у вашому будинку, встановлюється охоронне обладнання, стан якого цілодобово контролює оператор. Він здійснює нагляд за допомогою технічних засобів з пульта централізованої охорони. Сигнал тривоги з об’єкта надходить черговому операторові та миттєво передається групі швидкого реагування, яка протягом п’яти хвилин прибуває до об’єкта, звідки надійшов сигнал тривоги. Після прибуття група здійснює пошукові заходи для з’ясування причин надходження тривожного сигналу. Охоронці виявляють, переслідують і затримують злочинців. У разі порушення цілісності об’єкта забезпечується його фізична охорона до моменту прибуття власника чи довіреної особи. Пультова охорона – це один з найбільш економічно вигідних, сучасних і ефективних засобів забезпечення охорони майна та особистої безпеки.

ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ:
• Це економічно вигідніше порівняно з фізичною охороною.
• Висока надійність використовуваного обладнання.
• Висока швидкість реагування в разі надходження тривожного сигналу з об’єкта, що охороняється.
• Безперебійність роботи сигналізації.

Спілкувалась Олеся СТЕЛІГА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.