«Фронтівці» підтримують молодих і талановитих

Июль 14 14:25 2011

Творчий конкурс для молоді депутати-фронтівці Юрій Вознюк і Михайло Кириллов присвятили 20-ій річниці незалежності України.

Другий творчий конкурс для обдарованої молоді «Інтелект майбутнього» стартує вже у вересні. Ініціатори заходу – депутати міської і обласної рад від політичної партії «Фронт Змін» Юрій Вознюк і Михайло Кириллов, обіцяють нові завдання і нові нагороди для молодих і обдарованих.

Перший творчий конкурс для молоді «Інтелект майбутнього» започаткований громадською організацією «Зміни майбутнє» за підтримки депутатів-фронтівців Юрія Вознюка і Михайла Кириллова розпочався взимку цього року, а вже у квітні визначили переможців.
Творчі змагання були присвячені 20-ій річниці незалежності України. Школярі і студенти писали про досягнення українців у різних сферах, а також про ідею, яка могла б об’єднати українську націю.
– Сьогодні ми бачимо досить сумну картину, коли політики навмисне заохочують протистояння людей, порушують суперечливі теми, загострюють конфлікти і суперечності, розколюючи наше суспільство. Але це неправильно. Українці – єдина нація, отже, маємо бути нероздільними. Саме тому ми запропонували молодим і незаангажованим висунути і обґрунтувати ідею, яка могла б сприяти єднанню українців, – пояснив ідею конкурсу один з його ініціаторів, депутат міської ради, голова міської парторганізації «Фронту Змін» Юрій Вознюк.
Загалом під час першого конкурсу експертний комітет відзначив понад п’ятдесят учасників. Вони отримали дипломи і грошові премії. Організатори преміювали й наукових керівників переможців, які допомагали в написанні робіт. Відзнаку отримав і директор ЗОШ № 28, адже саме з цього навчального закладу надійшло на конкурс найбільше робіт.
– Ми отримали багато цікавих творів, тому не змогли обрати єдиного переможця, – прокоментував результати конкурсу голова ГО «Зміни майбутнє», депутат обласної ради від «Фронту Змін» Михайло Кириллов. – Тож перших премій було дві, а третіх – три. Сподіваємося, що перемога в конкурсі заохотить до подальшого успішного навчання, до нових здобутків не лише переможців, але й тих, хто не брав участі в цьому змаганні. Результат першого конкурсу переконав нас у тому, що в нашому краї є багато молодих і талановитих людей, які, на жаль, не завжди мають фінансову можливість вдосконалювати свої знання. Тому ми вирішили продовжити нашу ініціативу. І вже восени оголосимо другий конкурс «Інтелект майбутнього». Уже займаємося вибором теми і вдосконаленням умов конкурсу. Ми переконані, що талановиті, освічені й активні діти мають високі шанси стати успішними в майбутньому, втілити найнеймовірніші мрії і змінити майбутнє своєї держави на краще. Їм потрібно лише трошки допомогти.
Варвара МИХАЙЛЮК

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.