Культурного об’єднання не буде

Июль 13 16:57 2011

Рівненська міська рада скасувала своє січневе рішення про злиття міських палацу і будинку культури. Передував цьому протест прокурора міста, в якому рішення про об’єднання названо незаконним.
Після дискусій депутати підтримали протест прокурора і скасували своє попереднє рішення про злиття двох закладів культури. Нагадаємо, свого часу перспектива об’єднання мала негативний громадський резонанс у місті, тож виконання цього рішення було призупинено. Крім того, згадане рішення мало вплив і на конфлікт між керівництвом палацу і власником більярдного клубу «Піраміда», який міститься на орендованих площах в палаці культури «Текстильник».
– Свого часу була укладена інвестиційна угода з власником більярдного клубу «Піраміда», – пояснив подробиці справи міський голова Рівного Володимир Хомко. – Інвестор мав добудувати частину будинку культури і за це міг 12 років користуватися добудовою і частиною приміщень палацу культури безплатно. Ми порахували, що вся та прибудова мала окупитися за 4-5 років, а не за 12. Тому вирішили повернути собі приміщення. Довго вели перемовини з «Пірамідою». Зрештою знайшли компроміс. Відбудуться суди, буде визначена сума, яку ми маємо упродовж трьох років повернути інвестору. Тоді всі приміщення знову стануть міськими. Однак для цього маємо скасувати рішення про злиття, адже воно заблокувало судову процедуру.
Після вирішення всіх спірних питань більярдний клуб і надалі орендуватиме приміщення в палаці культури, щоправда, вже за новою ціною, яку визначать після завершення судів.

Ксенія БОЙКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.