Справу «Міленіуму» закрили

Июль 12 10:20 2011

Одна з двох кримінальних справ, пов’язаних із проектом створення кварталу «Міленіум Плаза» в центрі Рівного, вже закрита. Йдеться про справу, порушену проти службових осіб виконкому за підозрою у крадіжці майже 700 тисяч бюджетних коштів. Про це повідомив прокурор області Василь Присяжнюк.
Справа за фактом виділення бюджетних коштів на створення ескізного проекту перебуває на дорозслідуванні в міліції. Комплексна експертиза дала висновок, що всі кошти були використані правильно. Тож і другу справу, яка стосується «Міленіуму», швидше за все теж закриють, — припустив прокурор. Нагадаємо, на початку 2010 року обласне КРУ виявило фінансові порушення при розробці ескізного проекту забудови кварталу між вулицями Драгоманова, Чорновола, Соборною і 16-липня.

write a comment

1 Comment

  1. Июль 12, 14:15 #1 555

    Нащо вони ті справи відкривають? Щоб відрапортувати, що роботу роблять. Насправді вони мильні бульки ловлять. Відкрили-закрили — зарплату получили. Нащо, питається така робота і таке окозамилювання?

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.