Рівне заробило на землі і податку з доходів

Июль 11 13:41 2011

Доходна частина міського бюджету в першому півріччі перевиконана. Щоправда перевиконання – дуже незначне: за півроку до бюджету надійшло на 223 тисячі гривень або 0,1% більше, ніж планувалося. Про це розповів начальник управління бюджету і фінансів Віктор ШУЛЬГА.
Перевиконання утворилося завдяки більшим надходженням від плати за землю, податку з доходів фізичних осіб і орендної плати за комунальне майно. Є й невелике невиконання надходжень, зокрема недоотримали державне мито та збір за паркування автотранспорту.
Крім того, головний фінансист міста розповів, що кошти надходять до бюджету нерівномірно. Основним джерелом наповнення міського бюджету є податок з доходів фізичних осіб (відрахування з зарплати, — авт.), тому кошти надходять в періоди виплати авансів і заробітних плат. Через це іноді виникають тимчасові касові розриви. Однак є обов’язкові видатки, які мають виконуватися вчасно, наприклад, виплата зарплатні. Тож саме на зарплати і відпускні бюджетникам довелося брати минулого тижня позику в казначействі. Розмір позики – 6,652 мільйона гривень.
– Зараз період відпусток, тож потрібно виплачувати бюджетникам відпускні, — пояснив Віктор Шульга. – Для цього ми й отримали позику в казначействі. Позичені кошти вже почали повертати. 90 відсотків коштів, які надходять на наш рахунок, автоматично направляються органам казначейства на погашення цієї позики. Така практика є звичною для багатьох районів і міст. Ми кілька років не користувалися цією можливістю, тепер же довелося.

Ксенія БОЙКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.