У Рівному відбудуться додаткові кастинги на участь у проекті «Майdaн’s -2»

Июль 08 16:25 2011

Бажаючі взяти участь у національному телевізійному проекті «Майdaн’s -2» на телеканалі ІНТЕР у складі команди міста Рівного запрошуються на додатковий астинг у середу 13 липня. Початок відбору о 17.00 на літнійй естраді парку культури та відпочинку ім. Шевченка. Вік учасників – старше 10 років.
Про це повідомили з Рівненського міськвиконкому.
Нагадаємо, 26 червня у Рівному відбувся фінал міського танцювального конкурсу «Майденс Рівне». У ньому взяли участь три команди, які представляли різні мікрорайони міста — «Центр», «Північний» і «Ювілейний». Остання команда і стала переможцем змагань. На фіналі були присутні представники продюсерської компанії, яка займається виробництвом національного телевізійного проекту «Майdaн’s -2». Вони запевнили, що переможці, а також учасники інших команд зможуть представити Рівне в національному телевізійному проекті серед 12 міст України. Презентаційний виступ і жеребкування команд відбудеться в Києві 20 серпня. А вже 14 липня для попередніх репетицій до Рівного приїдуть хореограф і знімальна група проекту.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.