Перед тим як піти на канікули, «Мандри» завітали до притулку

Июль 08 17:43 2011

У вишах закінчився навчальний рік, підсумувала який заліково-екзаменаційна сесія. Поза тим студенти кафедри культурології РДГУ – члени клубу «Мандри» – підбили ще один підсумок: вони підготували останню в цьому навчальному році творчу програму для дітей, які тимчасово перебувають у притулку для неповнолітніх. Цим показом завершився цикл художньо-мистецьких заходів культурологів у сиротинці.

Отже, у гості до дітей прийшла «Казка», роль якої майстерно виконала студентка ІІ курсу Мар’яна Сахарук. Вона ж написала і сценарій театралізованого дійства. А разом з нею завітали персонажі різних казок. Це і Пеппідовгапанчоха (Мар’яна Матвійчук), і Буратіно з Мальвіною (Настя Самонюк та Мар’яна Ольшанська), і Білосніжка (Марина Степанчук), і Баба Яга та Червона Шапочка (Наталя Бабич та Ірина Сидоришина).
Що то було за дійство! Залунала чарівна музика, і діти в мить із глядачів перетворилися на учасників казкового дійства. Вони відгадували загадки, щоб допомогти Буратіно і Мальвіні відшукати золотий ключик від чарівної скриньки; змагалися з Пеппі, хто спритніше підбере потрібні кольори та вправніше намалює Колобка в подарунок Білосніжці; відшукували певні предмети, які десь заховала капосна Баба Яга; розгадували запитання вікторини Червоної Шапочки. А коли всі разом – і діти і казкові персонажі – пішли у танок «Маленьких каченят», то організаторам довелося двічі повторити музичний супровід – такими запальними виявилися маленькі танцюристи.
А Казка, як справжня господиня, порядкувала в цьому дійстві і щоразу винагороджувала дітей солодкими подарунками за успіхи!
Та ось з’являються Буратіно і Мальвіна. Вони веселі і щасливі, адже з допомогою дітей золотий ключик від чарівної скриньки знайдено, і зараз її відкриють! Малята затихли, очікуючи дива. І воно сталося. У подарунок від студентів діти отримали збірку українських народних казок.
Наталія ШОЛУДЬКО,
доцент РДГУ, заслужений працівник культури України

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.