ЖЕК під прицілом прокуратури

Июль 08 16:10 2011

Прокуратура області порушина кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем працівниками одного з житлово-комунальних підприємств Рівного за ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Як встановлено під час перевірки, проведеної спільно з працівниками міліцейської служби боротьби з економічними злочинами, комунальники упродовж 2008-2010 років нараховували плату за послуги з обслуговування систем диспетчеризації мешканцям всього житлового фонду, який перебуває в зоні дії цього підприємства, включаючи житлові будинки, які не обладнані ліфтами і згаданими системами. Тим самим службові особи ЖКП завдали мешканцям Рівного шкоду в розмірі 330 тисяч гривень. Санкція зазначеної статті Кримінального кодексу України передбачає покарання за такі діяння у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Досудове слідство у кримінальній справі триває. Його проводить прокуратура м. Рівне.
Людмила СУРЖУК

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.