Андрій ГРЕЩУК: «Депутати для людей, а не навпаки»

Июль 08 17:26 2011

Для мене, як для депутата міської ради, 2010 рік став знаковим тому, що, незважаючи на всю складність виборчого процесу, мені вдалось обійти всіх опонентів по мажоритарному виборчому округу, який охоплює історичні мікрорайони міста – Боярку, Дворець, Тинне. Як і в кожному виборчому окрузі, проблем тут більш ніж досить, і я, як депутат, зроблю все від мене залежне, щоб ті проблеми, які існують, були вирішені.

Що перебуває в стадії вирішення? На другу половину цього року передбачено проведення водовідвідних робіт на вул. Дворецькій в районі будинків №№ 100, 102, 104. Під час капітального ремонту цієї вулиці наші шляховики непродумано засипали трубу, якою від житлових будинків сходила вода. А тепер у людей біда: постійна сирість, вода стоїть у підвалах, під фундаментами. Управління житлово-комунального господарства пообіцяло виконати ці роботи в другому півріччі. Я ж прослідкую, щоб це було зроблено якісно і в строк.
Нагальною проблемою є необхідність асфальтування вулиць і дворових територій. Вулиці Руська та Лікарняна потребують асфальтування в першу чергу. Не в кращому стані вулиці Січових Стрільців, Іванова, Тиннівська.
Великою проблемою для багатоквартирних будинків на вулицях Макарова, 2, 4, 6, Дубенській, 40, 42, 44, 46 є робота ліфтів, термін експлуатації яких, у багатьох випадках, вже вичерпаний. І це проблема не одного мікрорайону, а всього міста, всієї держави. Сподіваюся, що нам вдасться поетапно знаходити кошти на капітальний ремонт ліфтів, а держава нам у цьому допоможе.
На особистому контролі в мене питання ремонту і влаштування водовідведення на перехресті вулиць Іванова – Дубенська. Мешканці Тинного тривалий час нарікали на величезну калюжу, яка перешкоджала руху автомобілів та пішоходів. А проблема полягає в тому, що дощовим і талим водам нікуди діватися. Вона руйнує асфальтове покриття і перетворює маршрутні та легкові автомобілі у своєрідні човни, які мусять десятки метрів «пливти» через калюжу. На сьогодні знайдено інженерне рішення для усунення цієї проблеми, проводяться будівельні роботи.
Тисячі мешканців Тинного зверталися з приводу встановлення світлофора в районі зупинки громадського транспорту «Вулиця Іванова». Нещасні випадки, наїзди на пішоходів, аварії викликали десятки звернень із приводу створення безпечних умов для переходу людей через трасу з надзвичайно пожвавленим рухом транспорту. Завдяки підтримці міського голови Володимира Хомка віднайдено необхідні кошти (а це більш як 100 тисяч гривень), і світлофор встановлено. Нині стоїть питання забезпечення його безперебійної роботи.
Як депутату міської ради, мені близька і дорога 27-а школа. Думаю, що спільно з її керівництвом нам вдасться облаштувати територію школи та покращити її матеріальну базу. Певні напрацювання у мене є і щодо ЗОШ № 6 та дошкільного навчального закладу № 2.
Серед проблем, які необхідно вирішувати, – благоустрій і додаткове розміщення спортивних майданчиків біля будинків на Дубенській, 40, 44, Макарова, 2. Буду тримати на контролі технічний стан підвалів, під’їздів усіх панельних висотних будинків. Особливої уваги потребує будинок на вулиці Дубенській, 46. Мені, як депутату, вдалося багато для нього зробити. Очищено підвали, проведено капітальний ремонт каналізації, відремонтовано електрощитову. Своєрідна візитівка міста з боку львівського в’їзду, ця чотирнадцятиповерхівка заслуговує пильної уваги всіх служб міста.
Як депутат міської ради, буду і надалі працювати для створення безпечних умов доступу школярів до ЗОШ № 27. Працюю над тим, щоб була відновлена асфальтна доріжка від підземного переходу на вул. Дубенській до самої школи. Суперзавдання, яке вбачаю для себе на цю каденцію, – відновлення гарячого водопостачання і, відповідно, роботи плавального басейну школи №27. Для цього треба мати великі кошти – понад 500 тисяч гривень. Тому тут потрібна і участь громадськості, і добра воля депутатів Рівненської міської ради.
На завершення хочу поінформувати читачів тижневика «Сім днів», що мені, як депутату міської ради, не без підтримки міського голови Володимира Хомка, вдалося повернути земельну ділянку, яку намагалися забрати у ЗОШ № 27. Перший етап уже пройдено, і через кілька місяців школа отримає остаточне рішення щодо закріплення за нею в постійне користування всієї земельної ділянки в межах 1991 року.
Андрій ГРЕЩУК

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.