Потреба у кваліфікованих робітниках була, є і буде

Июль 07 10:41 2011

Про ситуацію, що склалася на регіональному ринку праці, вели мову на початку липня в Рівненському міському центрі зайнятості, де відбулася нарада-семінар «Вирішення проблем зайнятості шляхом об’єднання зусиль органів влади, служби зайнятості та роботодавців. Ми робимо кроки назустріч».

Відкриваючи зібрання, заступник міського голови Сергій Васильчук пояснив, що її організували, аби поліпшити співпрацю, почути пропозиції всіх зацікавлених сторін, ліквідувати слабкі ланки у соціальному діалозі. На жаль, відсутність скоординованих дій дається взнаки. Роботодавцям бракує кваліфікованих інженерних кадрів і класних робітників. Служба зайнятості, рятуючи ситуацію, змушена їх готувати «сьогодні на вчора», використовуючи свою потужну навчальну базу. Щоб вирівняти баланс на ринку праці, необхідне планування. І не на 1-2 роки, а на 5-10. Протягом 5 місяців у банку даних міського центру зайнятості було понад 6 тисяч вакансій, що на 34 відсотки більше, ніж торік. З метою працевлаштування тут зареєструвалися понад 4 тисячі громадян. Багатьох підприємців налякав новий Податковий кодекс, тож дехто з них пішов у тінь. Ось чому зменшилася кількість зареєстрованих фізичних і юридичних осіб. Та це не вихід, бо тільки прозорі стосунки держави і бізнесу, ліквідація тіньової зайнятості дасть змогу поліпшити економічний клімат у державі в цілому і в Рівному зокрема.
Підтвердила це і заступник начальника відділу масово-роз’яснювальної роботи і звернень громадян ДПА Наталія Кожевникова. Вона вважає, що до нового податкового законодавства треба звикати. А конфліктних моментів із часом поменшає, бо готуються зміни до Податкового кодексу на користь підприємців. Вони матимуть змогу залучати найманих працівників без зайвих для себе проблем. Але треба поважати закон і виплачувати людям зарплату. Бо це їхній соціальний захист. Чимало збитків від недоплачених податків зазнає місцевий бюджет. Один із пріоритетних напрямів роботи податківців – виявлення таких фактів. З початку року проведено 97 перевірок, дораховано в бюджет 558 тисяч гривень.
Старший інспектор Територіальної державної інспекції праці в Рівненській області Олексій Борис закликав роботодавців забезпечувати належні умови праці та належний рівень заробітної плати. Допоможе цьому і новий Трудовий кодекс, який планує прийняти в цьому році Верховна Рада. Деякі роботодавці ігнорують колективний договір або зовсім його не приймають. Це грубе порушення, бо він повинен застосовуватися на всіх підприємствах, де використовують найману працю. Це своєрідний закон співпраці найманих працівників і роботодавця.
Служба зайнятості готова бути надійним партнером і справжнім помічником для роботодавців, які, так само як і безробітні, повинні розраховувати на підтримку держави, вважає директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук.
– Ми не фіскальна служба і добре усвідомлюємо, що правила гри на ринку праці нині такі, за яких людям працювати невигідно, – стверджує він. – Але ми повинні удосконалювати ці правила гри. Кажуть, що служба зайнятості балує безробітних. Але ж це роботодавці, бачачи, що направлений нами безробітний не хоче працювати, не повідомляють про це центр зайнятості, щоб ми приймали відповідні рішення. Повірте, ми боремося з тими, хто хоче використати службу зайнятості як соцзабез. Торік за нашого сприяння 37 тисяч осіб знайшли роботу, а 30 тисяч були зняті з обліку. Сучасний ринок праці потребує кадрів нової якості, а у нас, на жаль, кваліфікаційний рівень значної частини незайнятих громадян досить низький.
У служби зайнятості є можливість швидко адаптувати систему професійного навчання до нових умов і потреб. Тож, шановні роботодавці, активніше використовуйте цю послугу і матимете професійні кадри. Особливо це стосується робітничих професій. Нині вік кваліфікованого робітника в Україні 57 років. Хто працюватиме завтра?
Директор Рівненського міського центру зайнятості Володимир Даценко переконаний, що потреба у кваліфікованих робітниках була, є і буде. Але й роботодавці повинні усвідомити, що хороший спеціаліст коштує дорого. А нині дехто зарплату пропонує мінімальну, а кваліфікацію вимагає високу. Скажімо, середній розмір зарплати в заявлених вакансіях 1100 гривень. Він також повідомив, що нині в Рівному на одну вакансію є 4 претенденти. Понад 2,5 тисячі рівнян у цьому році вдалося працевлаштувати, 28 відкрили власну справу.
Про можливості служби зайнятості щодо забезпечення роботодавців кваліфікованим персоналом розповіли начальник відділу взаємодії з роботодавцями Маргарита Луцик та начальник відділу активної підтримки безробітних Ольга Дем’яненко, а начальник юридичного відділу Ірина Бурма нагадала роботодавцям про вимоги чинного законодавства України з питань зайнятості.

Своїми думками з приводу соціального партнерства поділилися роботодавці:

Віктор ЖАБЧИК, директор приватного підприємства «Віліс»:
– Закони так швидко міняються, що роботодавцям тяжко розібратися в усіх змінах. Тож чиновники насамперед повинні бути консультантами, порадниками, а не ставити перед фактом, що вчасно не зданий той чи інший звіт. Якщо ми будемо слідкувати за змінами в законодавстві, то працювати буде ніколи. Варто було б контролюючі органи уніфікувати, тоді підприємець матиме одного інспектора, як в інших країнах, і його не будуть футболити з кабінету в кабінет. Я, наприклад, хотів відкрити їдальню для своїх працівників, то три роки узгоджував проект. А ще пропоную для безробітних запровадити рекомендаційні листи, в яких би керівники залишали відгуки про їхню роботу.

Степан ЗАГИНЕЙ, директор підприємства «Рівнеелектроавтотранс»:
– У нашому колективі понад півтисячі працюючих, плинність кадрів досить велика – від 90 до 190 чоловік буває. Вакансії допомагає закривати служба зайнятості, з якою співпрацюємо з 1992 року. За її сприяння підготували 9 груп водіїв. Створили чимало дотаційних робочих місць. Нині у нас є вакансії 14 кондукторів і 12 водіїв. Рівненський центр зайнятості підібрав для нас 25 кандидатур на вакантні посади кондукторів. На стажування прийшли семеро. Це притому, що зарплата кондуктора 1900 гривень. А потім кажуть, що немає роботи. Робота є, треба тільки хотіти працювати.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.