Пивний «Рівень»

Июль 07 14:12 2011

Це – моє місто…
Проходячи повз пивзавод, рівняни і гості міста на металевому паркані читають у кованому мереживі слово «Бергшлосс». Не всім відомо, що «Бергшлосс» – це торгова марка продукції пивоварні, заснованої у 1849 році на центральній вулиці нашого міста Шосовій (тепер Соборна). Наприкінці XIX століття в Рівному було створено акціонерне товариство парового пивоварного заводу «Бергшлосс». Його власники побудували потужні корпуси підприємства, розробили символіку торгової марки, випустили спеціальні високі пляшки з темного скла з рельєфним логотипом. У 1900 році оновлену пивоварню урочисто відкрили. Відтоді не одне покоління рівнян є поціновувачами чудового хмільного напою, якість якого з кожним роком поліпшується.

…а це в ньому я
Мінялися власники підприємства. Воно пережило різні часи, а на початку нинішнього століття опинилося на грані банкрутства. Саме тоді у Рівненському пивзаводі розпізнав перспективне підприємство Мар’ян Года і зі своїми партнерами у 2003 році викупив його. Завдяки Мар’яну Годі й створенню підприємства ВАТ «Рівень» завод ожив, його реконструювали, наповнили новітнім обладнанням і технологіями, не гіршими, ніж на великих заводах.
Але на підприємстві не відмовились від класики – випускають «живе» пиво та ексклюзивні його сорти, які не подібні на загальновідомі й запатентовані рівненськими виробниками. Пиво «Бергшлосс світле» і «Бергшлосс чорне» випускають у сувенірній пляшці. Це своєрідна візитівка підприємства.
За останні роки колектив ВАТ «Рівень» під керівництвом Мар’яна Годи збільшив виробництво продукції у п’ять разів. Торік товариство у міському рейтингу популярності здобуло перемогу в номінації «Краще підприємство».
Мар’ян Года хороший господар не тільки на підприємстві, а й у будинку на вулиці Коперніка, 14, де мешкає з сім’єю. Тут за його дієвого сприяння створили ОСББ «Газда» і з допомогою коштів міста та власників помешкань відремонтували дах, утеплили будинок, перетворили його у зразковий. Мар’ян Адамович – активний громадський діяч. Був членом виконкому, а в нинішньому скликанні – депутат міської ради. Пивовар активно займається меценатством, підтримуючи громадські організації, церкви, підшефну школу №3, проводить роботу на виборчому окрузі, де здобув перемогу за мажоритарною системою виборів.
Валентина ПОГОНСЬКА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.