Учасники команди «Ювілейний» уже вирішили, як витратити 100 тисяч із бюджету

Июль 06 15:17 2011

Літню естраду та спортивний майданчик попросили у міської влади переможці проекту «Майденс Рівне» – команда мікрорайону «Ювілейний». Один із цих об’єктів обов’язково облаштують упродовж року в парку, що поблизу ПК «Хімік». Принаймні в цьому юних мешканців «Ювілейного», які здобули перемогу в танцювальному конкурсі, запевнив міський голова Рівного Володимир Хомко під час особистої зустрічі.
Із керівником міста та двома його заступниками – Галиною Кульчинською та Сергієм Васильчуком, учасники команди «Ювілейний» зустрілися у вівторок. Нагадаємо, на День молоді під час фіналу міського конкурсу «Майденс Рівне» міський голова пообіцяв переможцям, що коштом міського бюджету (100 тисяч гривень) у мікрорайоні «Ювілейний» облаштують будь-який об’єкт за їхнім вибором. Тож найперше при зустрічі з владцями діти попросили літню естраду, на якій можна було б організовувати концерти, або демонструвати фільми в теплу пору року. І місце для цього одразу запропонували – парк відпочинку, що поблизу палацу культури «Хімік». Згадали юні рівняни й про те, що в цьому ж парку був би доречним спортивний майданчик.
– Ми підготуємо 2 ескізні проекти: на естраду й майданчик, а тоді спільно вирішимо, що саме будемо робити в парку мікрорайону «Ювілейний», – запропонував Володимир Хомко. – Звісно ж це займе певний час. Але, сподіваюся, що за рік зможемо повністю втілити наші плани. Ми дуже задоволені тим результатом, який показали танцівники і загалом тим ефектом, який справив цей конкурс. Учасників об’єднала єдина мета, заради якої вони годинами тренувалися і готувалися. Йдеться не лише про дітей та підлітків, у командах були й дорослі люди, які відкладали свої особисті справи заради спільного успіху. Нині ж багато хто відмовився від поїздок у оздоровчі табори та на моря заради подальших репетицій.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.