Рівненська ДЮСШ №1 отримала нове обладнання

Июль 06 13:29 2011

У вівторок у приміщенні ДЮСШ-1 було людно. Міський голова Рівного Володимир Хомко та його заступник Галина Кульчинська прийшли сюди, щоб презентувати вихованцям школи дуже потрібні їм подарунки – гімнастичну колоду, килим для греко-римської боротьби і батутну сітку для тренувань тих спортсменів, що займаються фрістайлом. Усі разом ці подарунки коштують понад сто тисяч гривень і виявилися для спортшколи дуже доречними.
Директор ДЮСШ-1 Людмила Баль розповіла, що цього обладнання чекали з нетерпінням:
– Особливо потрібна нам батутна сітка, яка є основним снарядом у підготовці фрістайлістів. Стара порвалася, її багато разів ремонтували, отже, займатись на ній було проблемно. Старій гімнастичній колоді виповнилось 30 років, і вона була в жахливому стані. А килима й узагалі не мали, хоча греко-римська боротьба, для якої він потрібен, є однією зі спеціалізацій ДЮСШ №1.
Що ж, тепер килим у школі з’явився, але коли його постелили у спортивному залі, відразу стала очевидною його тіснота. Реконструйований ще у 1967 році зал став очевидно замалим для того, щоб розвивати тут одразу три види спорту – фрістайл, спортивну гімнастику і греко-римську боротьбу.
Із цього приводу міський голова Володимир Хомко припас для спортсменів та їхніх тренерів гарну звістку. Він розповів, що має і намір, і конкретний план, щоб перенести відділення греко-римської боротьби до того залу палацу культури «Текстильник», де раніше розміщувався нічний клуб «Холідей». І звістка, і подарунки спортсменам та їхнім тренерам сподобались.
Володимир ПРИСЯЖНЮК

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.