Перші кандидати на «Зірку Рівного» – вже в інтернеті

Июль 06 12:03 2011

На офіційному сайті управління у справах сім?ї, молоді та спорту (www.ysms.org.ua) розміщена інформація про кандидатів загальноміського рейтингу популярності «Зірка Рівного». Організатори рейтингу запрошують усіх охочих долучитися до обговорення запропонованих кандидатур та доповнити список власними пропозиціями.
Загальноміський відкритий рейтинг популярності «Зірка Рівного» проводиться у травні-серпні 2011 року і визначає не більш як 21 переможця.
Учасниками рейтингу є представники галузей фізичної культури та спорту, освіти та науки, культури, мистецтва, молодіжного і громадського середовища, діяльність яких сприяла підвищенню авторитету міста на регіональному та державному рівнях.
Визначення переможців рейтингу відбувається за поданням, яке включає:
— аргументацію подання даної кандидатури;
— перелік нагород, відзнак, заслуг (для номінантів спортсменів – перелік змагань, в яких брав участь) протягом року;
— фотокартка на електронному носії.
Документи (подання) та фото кандидата необхідно надсилати до 13 липня на електронну адресу: ysms@cis.rv.ua та подавати в письмовому вигляді в управління у справах сім’ї, молоді та спорту (т. 22-69-28).

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.