Після першого суду не покаявся, то… простили вдруге

Июль 04 15:05 2011

«Народний майстер» із села Зоря Рівненського району з підручних матеріалів побудував у себе в сараї справжній спиртзавод.

Він настільки ефективно розмістив усі компоненти обладнання в будівлі, що, дивлячись з вулиці, здогадатись про функціонування підпільного цеху було нереально. Виготовляти спирт тут можна було ледь не в промислових обсягах, а якість нічим не відрізнялася від заводської. Це підтвердила навіть спеціальна експертиза. Вміст спирту в рідині становив понад 96 градусів. Сировину для своєї діяльності підприємливий майстер закуповував цілком офіційно і легально на цукрових заводах області.
Коли податкові міліціонери вийшли на слід умільця, то Рівненський районний суд, зважаючи на пом’якшуючі обставини, засудив Володимира Атаманюка умовно. Але це було в 2002 році.
Дежавю спіткало податківців 2009-го. Коли правоохоронці навідалися до Володимира Атаманюка, там було все так само, як і 7 років тому. Конструкція для виробництва спирту успішно працювала. Податківці також вилучили до 700 літрів готової продукції.
Рівненський районний суд вдруге визнав винним Володимира Атаманюка і призначив покарання у вигляді позбавлення волі на чотири роки. Щире каяття та сприяння у розслідуванні вчиненого злочину, а також відсутність обтяжуючих обставин допомогли підсудному уникнути позбавлення волі. Домашній спиртзавод виконавча служба демонтувала, а Володимир Атаманюк пообіцяв, що свої вміння відтепер буде використовувати лише в рамках законодавства України.
Олександр МРОЗОВИЧ

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.