Стан контролю і нагляду за додержанням законодавства у сфері екології обговорено на міжвідомчій нараді

Июль 01 13:07 2011

29 червня у прокуратурі області відбулася міжвідомча нарада керівників правоохоронних і контролюючих органів Рівненщини, на якій обговорено стан контролю і нагляду за додержанням законодавства у сфері екології.

Проблема охорони навколишнього природного середовища залишається для органів прокуратури Рівненщини однією із пріоритетних та актуальних. На нараді зазначено, що в цьому році досягнуто певних результатів діяльності з цього напряму. За результатами правозахисної діяльності прокурори області порушили у сфері екології 13 кримінальних справ. З них у 8 справах слідство завершено та їх скеровано до суду. За наслідками розгляду документів прокурорського реагування до різного роду відповідальності притягнуто 383 посадових особи, до бюджету відшкодовано півмільйона гривень шкоди, природоресурсних платежів та екологічного податку.
Водночас, як зауважено учасниками наради, незважаючи на вжиті заходи, залишаються актуальними проблеми незаконного видобутку надр, порубок лісу, забруднення вод та атмосферного повітря, продовжують мати місце в області несанкціоновані розміщення відходів, у зв’язку з чим необхідно активізувати роботу із цих питань.
З урахуванням висловлених на нараді пропозицій прийнято постанову, якою заплановано проведення упродовж поточного року додаткових узгоджених заходів, зокрема що стосується виявлення злочинів у сфері надрокористування, проводитимуться перевірки додержання природоохоронного і протипожежного законодавства лісокористувачами. Крім того, передбачено посилити нагляд і контроль за додержанням вимог санітарного, ветеринарного та екологічного законодавства користувачами водних об’єктів і мисливських угідь, особами, які здійснюють поводження з відходами.

Прес-служба прокуратури області
30.06.2011

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.