Рятувальники отримали подарунки із Швейцарії

Июль 01 15:16 2011

Рятувальники Володимирецького райвідділу МНС отримали від громадян федеративної республіки Швейцарія сорок новеньких комплектів бойового одягу та спорядження європейського рівня.

Каски та ремні, пожежні рукавиці та чоботи, карабіни і власне самі «бойовки» це спорядження надзвичайно необхідне на безкрайніх просторах поліського краю, де вогнеборцям доводиться бути в постійній готовності, щодо безпеки найвіддаленіших населених пуктів району, безмежних лісових і торф’яних угідь. Цей подарунок для особового складу райвідділу приємний не лише теплотою та щирістю почуттів іноземців, а й тим, що дарували його вихідці з рідного Володимирецького краю.
А трапилося це зовсім випадково. Пані Леся, що народилася та виросла у Володимирці, виїхала в складі народного ансамблю «Криниченька» на гастролі до Швейцарії, де знайшла свою долю і одружилася та незабаром отримала громадянство. Після весілля наречений разом із батьками вирішили відвідати батьківщину дружини і невістки. Гостюючи в українських родичів батько нареченого пан Данієль котрий є професійний пожежним швейцарської столиці, вирішив поцікавитися службою та побутом українських вогнеборців, так би мовити порівняти європейський та вітчизняний рівень пожежно-рятувальної справи. Ходити далеко не довелося, навідалися у місцеву пожежну частину, де гість із-за кордону ознайомився з умовами проходження служби, пожежною технікою та обладнанням. Іноземець відмітив, що незважаючи на численні труднощі, володимирецькі рятувальники з честю виконують усі поставленні перед ними завдання. Підтримуючи кращі традиції пожежного братерства, швейцарський вогнеборець згодом презентував українським колегам бойовий одяг та спорядження, що знаходяться на озброєнні рятувальників Швейцарії. Дане спорядження по кількісному еквіваленту буде розділене серед пожежних частин північних районів нашої області.

Дмитро МЕЛЬНИК,
капітан служби цивільного захисту, інспектор центру пропаганди УМНС в Рівненській області

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.