Прокурор Рівненщини обігнав за доходами заступника генпрокурора, – декларація

Июль 01 11:31 2011

Всі обласні прокурори, на вимогу генпрокурора Віктора Пшонки, опублікували декларації про доходи за 2010 рік. Відповідно до звітів, найбільше минулого року заробив Василь Присяжнюк, який наглядає за законністю у Рівненській області – його річний дохід 657 тис. грн.
-AAA+
У декларації прокурор Рівненщини вказав лише зарплату та матеріальну допомогу – в сумі це трохи більше, ніж 185 тис. Звідки з’явилися ще майже півмільйона – загадка. За особистими доходами Присяжнюк обігнав навіть заступника генпрокурора Рената Кузьміна (648,7 тис. грн). Правда, з урахуванням коштів сімей прокурорів картина дещо інша, пише газета «Сегодня».
Річний дохід Генерального прокурора України Віктора Пшонки у 2010 році становив 853 тис. 188 грн, а з урахуванням доходів членів його сім’ї – 1 млн 408 тис. грн.
Якщо вірити деклараціям, основним прокурорським доходом є зарплата плюс матеріальна допомога (одноразова виплата при виході у відпустку в розмірі місячного окладу). У середньому обласні «законники» заробляють 12-17 тис. грн – залежно від рангу, вислуги років і так далі. Ну і сім’ї допомагають, чим можуть…
Як пише видання, прокурори мають пристрасть до іномарок – в основному, до позашляховиків. Так, на власному джипі їздить голова Івано-Франківської облпрокуратури. Підопічні Пшонки з Тернопільщини, Волині (числиться за родиною) володіють «Лексусами».
Найбільше авто – по три – у прокурорів Львівщини Віталія Ковбасюка (два «Мітсубісі», у тому числі й один сімейний, і «Тойота») та Дніпропетровщини Наталії Марчук (особиста «Тойота» і два «Лексуси» на сім’ю).
ЗІК

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.