Аеропорт: якщо немає літаків, то хай хоч автомобілі поїздять

Июль 01 15:00 2011

У неділю, 26 червня 2011 року, на території Рівненського аеропорту відбувся перший етап автоперегонів із драгрейсінгу на кубок Рівного «MovieDrive 2011».

Нагадаємо, що автоперегони «MovieDrive 2011» проходять за підтримки Федерації автомобільного спорту України (ФАУ)! Незважаючи на холодну погоду, повболівати за автолюбителів прийшли понад тисяча глядачів.
Кращий результат у змаганнях автомобілів у І класі показав Сидорко Олександр на «Таврії» (м. Тернопіль). Перемогу в трьох інших класах змагань здобули гонщики зі Львова – Зіник Назар на Daewoo Nexia (ІІ клас), Мелецький Тарас на ВАЗ-21093 (ІІІ-ий клас) і Момонт Володимир на BMW (unlimited).
Організатори змагань – Агенція «Movie Media» та автокінотеатр «Automovie» запрошують до участі в наступному, ІІ етапі автоперегонів із Драгрейсінгу на кубок Рівного «MovieDrive 2011», який відбудеться 31 липня 2011 року, традиційно, на злітно-посадковій смузі Рівненського аеропорту.

write a comment

1 Comment

  1. Июль 01, 15:15 #1 555

    Де наше не пропадало. Скоро ми взагалі на вози перейдем.

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.