У денному стаціонарі «Північної» здоров’я хворим повертають професіонали

Июнь 30 15:49 2011

Старість переступила мій поріг. Як завше, вона несе із собою недуги. То там кольне, то там шпигне, а то й серце зачасто стукає. Довелося звернутись до кардіолога.
Досвідчена медсестричка Діана Мустафаєва, мабуть, помітила серйозність захворювання, проте приємно усміхнулась, заспокоїла, що треба трошки підлікуватись. Кардіолог Оксана Кондратишина уважно обстежила мене і теж запропонувала підлікуватися в стаціонарі. Проте я відмовилась, бо й так останнім часом проводжу в лікарні більше часу, як удома. Лікарка погодилась на мої вмовляння за умови, що три дні буду лікуватись у денному стаціонарі, що в поліклініці «Північна», щодня роблячи кардіограму, а якщо не стане краще, то піду таки в стаціонар. Лікар денного стаціонару Анна Помогова теж пристала на таку умову.
Вправно виконували всі призначені лікарями маніпуляції дуже привітні медсестрички. Завдяки професіоналізмові і чуйному ставленню персоналу лікування далося взнаки. А ми ж, хворі, люди трохи примхливі, потребуємо до себе уваги, жалю, співчуття. І все це я відчула з боку працівників денного стаціонару – медсестер Тетяни Момот, Світлани Німкович, Людмили Карп’юк і молодшої медсестри Валентини Брижицької. Вдячна всім за їхню турботу і розуміння. Сподіваюся, що вони ще багатьом людям принесуть радість полегшення і одужання.
З повагою Алла МЕЛЬНИК,
пенсіонерка

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.