Спочатку відпочили завдяки міському бюджету, а тепер – за батьківський рахунок

Июнь 30 16:25 2011

Через брак коштів у міському бюджеті для відпочинку в таборі «Електронік-Рівне» виділено всього 105 путівок для пільгових категорій дітей. Уже 90 школярів нині там відпочивають.

Ще 200 учнів оздоровляться за рахунок бюджету в інших санаторіях України. Проте найбільше рівненських школярів – 4500 – добре провели час, відпочили й загартувалися у 28 пришкільних таборах. Вчителі-вихователі організовували для учнів екскурсії у зоопарк, міську бібліотеку, палац дітей і молоді, пожежну частину, на вистави до драматичного театру і театру ляльок. А в ЗОШ №20 створили міні-євроклуб «Євровулик», в якому діти дізнавалися про Україну в європейському просторі, розпочали дослідницько-пошукову роботу «Заочна мандрівка країнами Європи».
Багато таборів узяли за основу виховної роботи екологічний напрям. «Вуликові» мандри дітей класичної гімназії «Престиж» пролягли до семи чудес Рівненщини. Змістовними були екологічні вікторини, акції «Ми за чисту планету», «День зеленої планети», «Хочу бути природі другом», «Бережи свою планету» в ЗОШ №№3, 5, 13, 20, НВК №19. А в НВК №12 продовжили проект пошукової роботи «Веселкова країна дитинства».
Організований відпочинок для більшості учнів закінчився, але канікули тривають. Про оздоровлення своїх дітей власним коштом подбають уже батьки.
Валентина ПОГОНСЬКА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.