Молоді, а вже знамениті

Июнь 29 17:30 2011

Найрозумнішим і найталановитішим молодим рівнянам міський голова Володимир Хомко вручив подяки з нагоди Дня молоді. Учасниками цього свята стали молоді люди Рівного, які прославили його в різних галузях життя.

Одні – своєю сумлінною працею і вагомим внеском у реалізацію молодіжної політики, інші – сумлінним навчанням і участю в заключних етапах всеукраїнських олімпіад і всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук України.
Вітаючи їх із Днем молоді, Володимир Хомко назвав імена кращих із кращих. Це учениця НВК №19 Олександра Корчевська, яка здобула друге місце у Всеукраїнській олімпіаді з екології та третє – в конкурсі-захисті наукових робіт у відділенні екології та аграрних наук; Вадим Барановський із економіко-правового ліцею – у його здобутку друге місце у Всеукраїнській олімпіаді з основ економіки та перше у відділенні економіки МАН. Третє місце із правознавства закріпив за собою у Всеукраїнській олімпіаді учень економіко-правового ліцею Микола Бойчук, друге – в МАН і друге – у Всеукраїнському турнірі правознавців. Три роки поспіль перемагала в заключному етапі олімпіад із англійської та французької мов учениця ЗОШ №15 Юлія Пишко. Цього року вона здобула перше місце у Всеукраїнській олімпіаді з французької мови та перше – у Міжнародній олімпіаді з англійської.
Володимир Хомко вручив Подяки дванадцяти головам і членам громадських молодіжних організацій, керівникам і педагогам підліткових клубів, а Подяки міського голови й сертифікати «Рівненські таланти» – дев’ятнадцяти учням шкіл.
Валентина ПОГОНСЬКА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.