Графіті-фест по-рівненськи

Июнь 29 17:43 2011

Усі відтінки і барви Рівного спробували передати молоді художники міста під час графіті-фесту «Сильне Рівне», що відбувся в минулі вихідні в обласному центрі за підтримки «Studio 21» і партії «Сильна Україна». Організатором заходу був молодіжний клуб «Тейваз».

– Старші не завжди розуміють творчість молодих, тому вони можуть стати на хибний шлях, – зазначила голова правління молодіжного клубу «Тейваз» Ірина Десятко. – Отже, дуже важливо, щоб молодь мала можливість розкритися. Графіті-фест проходив у місті вперше. Участь у ньому взяли чотири молодІ художники, які передавали своє бачення Рівного. Головними спонсорами стали підприємство з виробництва мінеральних добрив «УкрТехноФос» і партія «Сильна Україна».
На створення образу Рівного художникам знадобилося більш як дві години. Один з них, Віктор, на своєму стенді зобразив хлопчика, який малює Рівне.
– Він уособлює мешканців Рівного, які самі є творцями свого міста і життя в ньому, – розповів хлопець. – Тому саме такий сюжет я обрав для свого графіті.
Розважали художників і гостей фестивалю ді-джеї Solifer, Van Beat, Spivakov, Slavianin і Trance.
Графіті-фести відбуваються в різних містах України, кожне з яких представляє своїх художників і тематику робіт.
Вікторія РИЧКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.