Посол Азербайджану хотів би бачити своїх земляків депутатами Рівненської міськради

Июнь 22 14:17 2011

Під час візиту ввічливості, як назвав свій приїзд до Рівного Надзвичайний і повноважний посол Азербайджану в Україні Ейнулла Мадатлі, азербайджанський гість мав пішохідну екскурсію центром міста у супроводі заступника міського голови Андрія Філіна та зустріч з міським головою Володимиром Хомком.
Під час цієї зустрічі мера з послом йшлось про можливі аспекти співробітництва нашого міста з Азербайджаном. Володимир Хомко запропонував гостеві ближче ознайомитися з продукцією таких рівненських підприємств, як «Рівнеазот» і фабрика нетканих матеріалів. Схоже, що обидві ці пропозиції виявились на часі. Бо спочатку гість з Азербайджану зацікавився, які саме добрива виробляє «Рівнеазот», а потім розповів про те, що нині в Азербайджані широко розгорнуто будівництво автошляхів, для якого дуже потрібна продукція нетканки, зокрема армовані тканини для асфальту.
Взагалі, посол оптимістично налаштований щодо розширення економічного співробітництва наших країн. Нині, розповів він, Україна серед країн СНД є другим за обсягами товарообігу торговим партнером Азербайджану після Росії.
Зачепили переговірники і тему культурних зносин. Зокрема, йшлось про обмінні поїздки самодіяльних колективів нашого міста і міст Азербайджану на фольклорні та інші мистецькі фестивалі, що відбуваються у нас і в них.
Ну а насамкінець Ейнулла Мадатлі поцікавився, як ведеться його землякам у Рівному. Володимир Хомко розповів, що представники Азербайджану працюють у Рівному переважно у сфері ресторанного бізнесу, платять податки справно, і проблем із законом у них не виникає. Задоволено вислухавши таку характеристику, посол з Азербайджану зауважив, що хотів би бачити когось зі своїх земляків у депутатському корпусі Рівнеради. «У всякому разі, – обмовився він, звертаючись до міського голови, – якщо є у вашому місці такі достойні азербайджанці, які б могли допомогти у вирішенні міських справ, то майте їх на увазі».
Людмила МОШНЯГА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.