Рівнян просять долучитися до створення сценарію відзначення Дня Незалежності і Дня міста

Июнь 20 11:38 2011

Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому звертається з пропозицією до рівнян взяти участь у підготовці та відзначенні Дня Незалежності та Дня міста (остання неділя серпня).
24 серпня український народ відзначатиме 20-у річницю незалежності України, а 28 серпня 2011року жителі Рівного святкуватимуть День міста.
З нагоди вищезазначених свят на рівнян та гостей міста чекають різноманітні масові заходи.
Щоб свята прийшлись до душі кожному, управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому звертається з пропозицією до керівників організацій, підприємств всіх форм власності, благодійних фондів, політичних партій, громадських організацій, молодіжних об’єднань, творчих спілок, національно-культурних товариств Рівного, майстрів народної творчості взяти активну участь у підготовці та відзначенні у Рівному Дня Незалежності та Дня міста.
Пропозиції приймають до 10 серпня за адресою: м. Рівне, вул. Кавказька, 15. Тел./факс: 22-11-93, e-mail: turism70@mail.ru

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.