Із «Майденсу» – на «Майдан’s-2»

Июнь 16 11:14 2011

Переможці міського танцювального конкурсу «Майденс» як нагороду отримають можливість представляти наше місто в національному телевізійному проекті «Майдан’s-2». Є вже попередні домовленості про це з продюсерською компанією, яка організовує згаданий телепроект (остаточне рішення буде відомо наприкінці тижня). Її представники побувають на фіналі міського «Майденсу» та оберуть найкращих. Про це розповів у вівторок на прес-конференції міський голова Володимир Хомко:

– Ми не очікували, що прийде так багато людей на цей проект. Спочатку це задумувалось як міський конкурс. Але в процесі його підготовки з нами зв’язалися представники компанії, яка організовує телевізійний проект «Майдан`s» і запропонували взяти участь. Думаю, це гарна нагода. І буде непоганою винагородою для тих, хто переможе в міському конкурсі. Шукатимемо спонсорів для участі рівнян у телепроекті.
Фінал міського конкурсу вже не за горами. Він відбудеться 26 червня під час святкування Дня молоді на майдані Незалежності. Цього дня три команди, які представляють різні райони міста – Центр, Північний і Ювілейний, покажуть свою майстерність строгому журі у складі представників столичної продюсерської компанії і міського голови та глядачам.
Наразі ж триває підготовка. Команди сформовані з рівнян, які зголосилися взяти участь у танцювальному проекті. У кожній команді по 200 учасників. Тут є такі, що колись танцювали в творчих колективах, і такі, що ніколи не займалися танцями. З ними працюють професійні хореографи Дарина Гриценюк (Центр), Олена Присяжненко (Північний) та Лариса Маркевич (Ювілейний).
– На кастинги, які відбувалися в школах, прийшло дуже багато людей, –розповіла заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська. – Це і школярі, і студенти, і старші люди. Ті, хто потрапив у команди, активно займаються з наставниками п’ять-шість разів на тиждень по три години. Ми сподіваємося, що учасники зможуть гідно представити Рівне на танцювальному шоу «Майдан’s-2».
Хореографи-наставники кажуть, що проект має ще й виховну мету. Адже діти і підлітки, які беруть у ньому участь, не лише здружились між собою, а й допомагають одне одному під час репетицій, мають спільну мету, поступово стають патріотами рідного міста.
Наталія НИРКОВА

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.