Телебачення + інтернет

Июнь 16 14:22 2011

Телебачення + інтернет усе, що забажаєш, «в одному флаконі»!

Завжди хочеться платити менше, а отримувати більше. Так, таке буває! «Не вірю!» – скажете ви. І не вгадаєте! Сучасні технології дають змогу користувачам отримувати цілий набір потрібних послуг в одному пакеті. Ось таке економне, зручне та просте рішення вже пропонує рівнянам компанія ВОЛЯ, яка в Україні традиційно відома впровадженням передових новітніх телекомунікаційних технологій.

Усе разом –
економніше та зручніше
Буквально в квітні Рівне почало знайомитись із сучасним цифровим телебаченням від ВОЛІ, користувачами якого за неповний місяць вже стали декілька тисяч рівненських сімей. А вже з червня ми отримали ще одну гарну новину. Тепер абоненти ВОЛІ можуть користуватися новою єдиною послугою «Телебачення + інтернет». Ця послуга вже включає в собі перелік телеканалів у цифровій якості та доступ до високошвидкісного інтернету. А підключити її можуть як нові, так і нинішні абоненти компанії.
Головні особливості послуги «Телебачення + інтернет» – це єдиний і для телебачення, і для інтернету особовий рахунок, єдина абонплата і єдине керування послугою (підключення, оплата, зміна пакетів тощо).
Підключивши послугу «Телебачення + інтернет», відразу отримуєш набір із цифрових телеканалів, які входять у пакети основної передплати, та доступ до інтернету з різними швидкісними характеристиками. У разі потреби можна отримати в користування обладнання (цифровий ТБ-тюнер).

Поєднуй комфортну швидкість інтернету з улюбленими телеканалами!
Рівненським абонентам компанія ВОЛЯ пропонує на вибір шість пакетів послуги «Телебачення + інтернет». Доступ до інтернету пропонується на швидкостях 5, 20 або навіть 50 мегабіт за секунду. Кількість цифрових телеканалів також може бути різною: понад 70 (базовий цифровий пакет «Україна і світ») або майже 110 (це телеканали розширеного цифрового пакета «Всесвіт»). Вартість послуги «Телебачення + інтернет» починається всього від 99,90 гривні. А для тих, кому потрібно «все і ще трошки більше», вона становитиме 179,90 гривні на місяць. До речі, оплату за користування цифровим ТБ-тюнером уже включено у наведену вище вартість пакетів.
Простий приклад: ви обрали пакет послуги «Телебачення + інтернет» за ціною 119,90 гривні на місяць. Значить, ви отримуєте понад 70 цифрових каналів, а швидкість доступу до інтернету сягатиме до 20 мегабіт за секунду.
Водночас можна замовити собі одну або декілька додаткових послуг, які будуть тарифікуватись окремо. Це можуть бути преміальний цифровий телепакет «Кіно» та/або «Спорт», захист ПК антивірусом Dr.Web, фіксована IP-адреса тощо.
Преміальний цифровий пакет «Кіно» створено саме для поціновувачів кіномистецтва – від класики до авторських стрічок. До цього пакета включено «ТВ–XXI», «Русский иллюзион», «Наше Кино», «TV 1000», «Телеклуб», «Детский мир» та інші популярні канали. Щомісячно доплата за пакет «Кіно» становитиме 25 гривень. Погодьтеся, що можливість дивитися вдома на м’якому дивані щовечора захопливі фільми в цифровій якості та з чистим стереозвуком варта цих грошей!
Відповідь на запитання, чому ВОЛЯ вирішила запропонувати таку універсальну послугу, ми вирішили знайти у абонентів компанії, які прийшли підключатися до послуги «Телебачення + інтернет».
Петро Миколайович, абонент компанії більш як три роки, користувався тільки телебаченням: «Ми вирішили, що це буде зручно і вигідно для всієї родини. Синові-студенту потрібний інтернет, мені з жінкою – цікаве телебачення. Тому це справді оптимальна послуга.
І, що важливо у наш кризовий час, є можливість економії сімейного бюджету».
Наталя і її чоловік користувалися тільки інтернетом. Але поява в сім`ї дитини змінила пріоритети. «Ми побачили в гостях у знайомих, що ВОЛЯ пропонує гарні пізнавальні та дитячі канали, – каже Наталка. – З дитиною сидять мої батьки. Мій тато просто обожнює канали про пригоди та відкриття. Інтернет нам з чоловіком потрібний для роботи. Тому ми вирішили, що, обравши таку універсальну послугу, задовольнимо інтереси всіх поколінь. Наша родина буде разом, і кожен з нас отримає те, що хоче».
Детальніше про нову
пропозицію ВОЛІ можна дізнатися на сайті компанії (rivne.volia.com) у розділі «ТБ + інтернет». У цьому ж розділі ви легко зможете обрати свій пакет послуги «Телебачення + інтернет», який найбільше вам сподобався, і замовити його, натиснувши зелену кнопку «Замовити». Замовлення також можна зробити, зателефонувавши до цілодобового колл-центру за номером
0 (362) 69-06-06.

За рік – майже
360 гривень економії
Завдяки комплексному підходу «ТБ + інтернет» абоненти мають змогу економити гроші й час. Почнемо з грошей. Наприклад, абонент, який вибрав «ТБ + інтернет» за 119,90 гривні на місяць, економить щомісяця чималу суму. Чому? Тому що поодинці його інтернет-пакет і цифровий телепакет коштують в сумі дорожче. Плюс щомісячна плата за користування ТВ-тюнером. Підрахунок показує, що за рік «набігає» майже 360 гривень економії. Ми впевнені, що ви вже почали міркувати, на що ж витратити ці гроші.
Процес оплати послуг також суттєво спрощується. Тепер можна швидко поповнювати свій особовий рахунок – одночасно і за телебачення, і за інтернет. І лише одним натисканням кнопки на порталі абонента ВОЛІ можна обирати собі пакети. Перехід до пакетних послуг є сьогодні однією з найпомітніших світових тенденцій. Як запевняють у компанії, набір послуг, включених до нових пакетів послуги «Телебачення + інтернет», із часом буде розширюватися та розвиватися. При цьому кожен новий такий пакет, як і всі попередні, буде оптимальним як за наповненням, так і за ціною, забезпечуючи прозорість і простоту в користуванні.
Олександр СЕМЧЕНКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.