Школа закінчилась, навчання триває

Июнь 02 15:02 2011

Перевірка знань через зовнішнє незалежне оцінювання розпочинається у випускників шкіл. Сьогодні і завтра їх екзаменуватимуть із української мови та літератури.
Цього року учасниками зовнішнього незалежного оцінювання в Україні стануть 260 000 випускників. У нашій області в 33 пунктах мають пройти тестування 10 254 учасники. У пункт тестування випускник повинен прийти із сертифікатом, документом, що посвідчує особу (паспорт чи свідоцтво про народження), запрошенням-перепусткою та двома ручками з чорною пастою. Пропуск учасників розпочнеться о 10.15 і триватиме до 10.50.
Тести з іноземних мов учні складатимуть шостого червня, з математики – восьмого, російської мови – десятого, біології – чотирнадцятого, історії України – шістнадцятого, фізики – двадцятого, географії – двадцять другого і хімії – двадцять четвертого червня. Як повідомили зі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, контроль за дотриманням прозорості та процедур проходження ЗНО будуть здійснювати громадські спостерігачі. Для зареєстрованих учасників, які з об’¬єктивних причин не змогли взяти участь в основній сесії, а також для осіб із установ виконання покарань і слідчих ізоляторів ДПС України з 27 червня до 5 липня 2011 року буде проведено додаткову сесію ЗНО.
Валентина ПОГОНСЬКА

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.