Миротворці дорослі та юні

Июнь 02 11:33 2011

Як потрібно святкувати День миротворця? Запитайте про це в учнів 6-В класу ЗОШ № 22. Або у Алли Ткач, завідувачки гарнізонної бібліотеки Рівненського гарнізонного будинку офіцерів. У неділю молоді солдати 13-го армійського корпусу, які лише нещодавно склали присягу на вірність Україні, приймали тут школярів. День миротворця сміливо можна назвати святом військовослужбовців цього корпусу. Операції в ДРА, Югославії, Іраку – лише частинка послужного списку славного рівненського з’єднання, а підготовка до них – звичні будні його командирів і солдатів. Ростислав Ростиславович Шикула, викладач МЕГУ, син померлого від ран, отриманих в Афганістані, учасника ліквідації наслідків аварії в Чорнобилі, розповів про історію участі українців у миротворчих місіях у різні історичні епохи – від 1918 року й до сьогодні. Головне для миротворців, переконував він, у будь-яких умовах ані на мить не втрачати повагу до тих народів, інтереси і безпеку яких люди в уніформі прибули захищати.
Шестикласники Саша Римаришин, Діма Демчук, Діма Корнійчук, Оксана Шпирка, Аня Лавор, Дарина Мендалюк теж чимало знають про участь у миротворчих місіях наших земляків. Адже вони – вихованці Наталії Шикули, вчительки, яка не зі слів, а через власну пережиту трагедію знає про людей, які виконували миротворчу місію. Вірші й пісні, виконані учнями, звучали дуже проникливо і якось по-дорослому. Власні вірші прочитала і Наталія Шикула.
Сергій СНІСАРЕНКО

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.