Рівнерада звернеться до Кабміну щодо капремонтів комунального майна

Май 31 11:43 2011

Рівненська міська рада планує звернутися до Кабміну з проханням частково відтермінувати його рішення, яке загальмувало капітальні ремонти в житлово-комунальній сфері. Депутати проголосували за внесення цього звернення до порядку денного сесії.

Йдеться про постанову КМУ № 416, її другий пункт передбачає, що будівельні роботи (будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) можуть виконуватися лише тоді, коли замовник має документ, що посвідчує його право власності чи користування землею під тим чи іншим об’єктом.
Ініціював звернення голова постійної комісії Рівнеради з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій і підтримки підприємництва Юрій Вознюк.
За його словами, депутати проситимуть Кабмін відкласти до 1 січня 2012 року дію пункту 2 у частині необхідності отримання замовником для проведення капітальних ремонтів комунальних об’єктів документів на землю.
— Кошти на ці ремонти в бюджеті передбачені, але використати ми їх не можемо, — наголосив Юрій Вознюк. – Ремонти не проводяться. Ми сподіваємося, що Кабмін до нас прислухається і ми зможемо відремонтувати школи, дитсадки і інші об’єкти.
Розгляд цього звернення відбудеться під час цієї сесії міської ради.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.