Онкохворі діти стануть героями фотовиставки

Май 31 09:03 2011

У Рівному 7 червня у відкриють благодійну фотовиставку «Подаруй можливість жити». На чотирьох десятках світлин відомого фотохудожника Олександра Харвата зображені маленькі пацієнти онкогематологічного відділення рівненської обласної дитячої лікарні. Виставка стане частиною обласного благодійного проекту «Подаруй можливість жити».
Рівненські митці об’єднуються заради порятунку онкохворих дітей. Так до ініційованої прес-службою рівненської ОДА обласної акції «Подаруй можливість жити» вже долучився фотохудожник Олександр Харват, благодійна громадська організації «Відкрий серце», Рівненський облмуздрамтеатр та журналісти.
– Щороку до Дня захисту дітей відкриваємо фотовиставку, – зауважив керівник фотостудії «У Харватері істин» Олександр Харват. – А цьогоріч вирішили звернути увагу саме на онкохворих діток. Тим паче вдалося долучити фотовиставку до масштабного благодійного проекту.
Героями світлин стали 10 маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення, яких під час відвідин обласної дитячої лікарні 25 травня відзняв фотохудожник. На 40 фото зображений побут, труднощі лікування, радощі та надії діток, які найбільше за все хочуть видужати. Виставка відкриється у фотогалереї «У Харватері істин» в ТЦ «Злата плаза» на 7 червня о 14 годині.
Кожна з світлини міститиме інформацію про дитину та про те як можна їй допомогти. Пізніше світлини експонуватимуться в Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі. Там 14 червня відбудеться прем’єра благодійної вистави «Пошились у дурні», акторами у якій виступлять рівненські журналісти. Всі кошти зібрані від продажу квитків будуть спрямовані на порятунок онкохворих дітей. Журналісти також здадуть кров для цих дітей. А вже в середині червня у рамках проекту «Подаруй можливість жити» стартує обласна здачі крові для хворих малюків.
Допомогти діткам може кожен. Варто лише перерахувати кошти на благодійний рахунок акції «Подаруй можливість жити»: розрахунковий рахунок — 35425001001200 в ГУ ДКУ в Рівненській області, МФО 833017; ЗКПО 03067009, з позначкою: «для надання благодійних внесків на лікування дітей онкогематологічного відділення».

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.