Рівненські депутати поїдуть на Мазури

Май 27 16:00 2011

Студентські обміни, стажування викладачів, культурна, наукова і економічна співпраця, а найголовніше – обмін досвідом у сфері адміністративної реформи – такі головні вигоди отримає Рівненщина від співпраці з Вармінсько-Мазурським воєводством. Документи про співпрацю підписали сьогодні представники Рівненської обласної ради і Сеймику Вармінсько-Мазурського воєводства.
Наша область має тісні зв’язки з названим воєводством уже майже 10 років. Тепер же голови постійних комісій обласної ради та сеймику підписали плани співпраці.
– Це новий етап у наших стосунках, – наголосила віце-маршалек Вармінсько-Мазурського воєводства, депутат Сеймику Урсула Паславська. – Сподіваємося, що документ буде підкріплений практичними заходами.
Одним із основних називають візит представників місцевих рад Рівненщини до Вармінсько-Мазурського воєводства восени цього року. Українська делегація, до якої увійдуть сільські, селищні, міські голови і депутати, не лише вивчатиме польський досвід місцевого самоврядування, а й ознайомиться з особливостями економічного і соціального розвитку. Під час зустрічі польські й українські колеги обговорять можливості залучення коштів Євросоюзу для реалізації суспільно важливих проектів в Україні.
Крім того, існують домовленості про наукові обміни, а також про навчання студентів і стажування викладачів з Рівненщини у Польщі.

Ксенія БОЙКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.