Якщо є розум і талант, то гроші – діло наживне

Май 26 14:18 2011

Учасники ХVІ благодійного марафону «З вірою в майбутнє» Рівненського палацу дітей та молоді підтримали розумних і талановитих.

І не тільки їх. Цього року численні концерти, виставки, аукціони та шоу марафону (усього понад 50 заходів) були спрямовані на соціальну, матеріальну та морально-психологічну підтримку трьох розумних і талановитих випускників палацу з числа пільгових категорій. Це Андрій Нестеренко, Яна Семеренко і Катерина Тимчик. До марафону долучили також дітей-інвалідів із НВК «Особлива дитина» Олександра Войнова, Іллю Польохіна, Олександра Ткачука й онкохворих дітей міста. Підтримку одержали всі ці діти. А ті, хто брав участь у заходах, відзначили високий організаційний рівень і цікавий зміст марафону, виконавську майстерність палацівських колективів.
Голова ради палацу Ірина Куроченко розповіла, що до марафону старалися залучити якнайбільше благодійників, просили допомоги в 67 організацій, установ, проте відгукнулися лише 17. Але завдяки їм і коштам, які вдалося зібрати під час марафону, його організаторам вдалося надати непогану допомогу учасникам.
Директор палацу дітей і молоді Ірина Первушевська щиро подякувала всім благодійникам, учасникам марафону, які долучилися до благородної справи – допомогти дітям пільгових категорій. За зібрані кошти їм надано грошову допомогу, хороші подарунки – одяг, оргтехніку, продуктові пакети. Ірина Первушевська оголосила рішення оргкомітету й на брифінгу у присутності журналістів вручила грошову допомогу в розмірі по три тисячі гривень марафонцям Андрію Нестеренку, Катерині Тимчик і Яні Семеренко. Крім того, Андрій отримав на 1377 гривень подарунків, Яна – на 1222 і Катерина – на 1027 гривень. А ще допомогу в сумі 350 гривень надали вихованці ПДМ Наталії Костюк, хоча вона й не була учасницею марафону.
Ірина Первушевська попросила батьків учнів, які були присутні на врученні грошових нагород, витратити кошти тільки на навчання своїх дітей, їхню самореалізацію, втілення мрій. Вона також повідомила, що трьом дітям із НВК «Особлива дитина» допомогли одягом, а онкохворим дітям із обласної дитячої лікарні виділили п’ять тисяч гривень на медикаменти і подарували постійно діючу виставку дитячих малюнків.
Валентина ПОГОНСЬКА

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.