Чорнобильцям присвоїли чергові військові звання

Май 26 13:43 2011

Дозволити міністерствам і відомствам впродовж місяця надавати військові та спеціальні звання учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС розпорядився Президент України Віктор Янукович.
Міністерство оборони, МВС, МНС, СБУ, Державна пенітенціарна служба і Державна податкова адміністрація можуть присвоїти військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, які є учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, чергові військові і спеціальні звання до полковника (капітана
1-го рангу) включно.
За наказом міністра оборони України від 29 квітня 2011 року «Про присвоєння військових звань учасникам ліквідації наслідків аварії на Чор¬нобильській АЕС» до 20 травня 2011 року військово¬службовців-чорнобильців, звільнених у запас або відставку, також підвищили у військовому званні. Для внесення змін у військово-облікові документи військовозобов’язані – учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС повинні прибути до військового комісаріату за місцем проживання, повідомив військовий комісар Рівненського ОМВК полковник Михайло Твердохліб.
Сергій СНІСАРЕНКО

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.