Це моє місто … а це в ньому я

Май 26 16:37 2011

Історія кафе «Фламінго», що на вулиці Степана Бандери, 62-в, почалася 1996 року з дерев’яної споруди і п’яти столиків. А вже в 2007 році на День незалежності було урочисто відкрито неординарну за проектом і сміливими новаторськими архітектурними рішеннями чотириповерхову споруду. Її автор – архітектор Валентин Дем’янов.
Оскільки з перших днів заснування кафе стало улюбленим місцем відпочинку рівнян, його господарі постійно вдосконалюють інтер’єр. У 2010 році оновили дитячий майданчик. З’явилися бесідки, альтанки та зручний паркінг на 18 автомобілів.

– Створюючи свій заклад, – розповідає його власниця Софія Северенчук, – ми все робили для того, щоб відвідувачам було тут затишно, комфортно й зручно. Ошатне приміщення банкетної зали прикрашає камін. Жива музика за бажанням відвідувачів може звучати як у великому залі ресторану, так і на літньому танцювальному майданчику. Тут особливо казкова атмосфера: альтанки, бесідки, оригінальні столи і стільці з лози, з граніту та ковані. А весільний «Фламінго» пропонує молодятам дерево кохання, на яке вони вішають замочок на щастя, а ключ від нього кидають у водоспад.
Славиться кафе вишуканою кухнею. Софія Петрівна зауважила, що в його меню понад 350 страв, з яких 190 гарячих і понад сто салатів та холодних закусок. Гурмани в захопленні від кожного з дванадцяти шедеврів, які кухарі готують на тандирі. Не можна не скуштувати бодай декілька із сотні запропонованих десертів. Не забули тут і про діток, які є частими гостями разом із батьками. Для них у меню 27 різноманітних дитячих страв. А що дітям важко всидіти за столом, то вони можуть порозважатися на дитячому майданчику.
– Наш колектив постійно вдосконалює культуру обслуговування відвідувачів з тим, щоб вони поверталися сюди знову, – продовжила розповідь Софія Петрівна. – Ввели нову послугу – замовлення по телефону. Поки клієнт добирається в заклад, йому вже накриють стіл.
Софія Северенчук веде справи в закладі разом зі своїм чоловіком підприємцем Анатолієм Северенчуком. Що «Фламінго» полюбили рівняни – заслуга всього дружного і працьовитого колективу. Особливу вдячність господарі висловлюють шеф-кухарям Василеві Лахіті та Руслані Майструк, які своїми неординарними стравами приваблюють у кафе-ресторан гурманів; барменам Денису Урічаку, Олександрові Козлюку, офіціанту Романові Олексійчуку. Але всі, хто працює з Софією Северенчук, хто є постійним клієнтом «Фламінго», сходяться на тому, що саме завдяки її наполегливості, вмінню вести бізнес за такий короткий час заклад став улюбленим місцем відпочинку рівнян. Отже, закономірно Софія Петрівна у 2008 році здобула звання «Жінка року» в номінації «Жінки – працівники торгівлі та побутового обслуговування».
Валентина ПОГОНСЬКА

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.