Страхова компанія «Глобус» V I G – надійний партнер уже 17 років

Май 26 13:25 2011

«Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!» – із цим лозунгом страхова компанія «Глобус» VIG упродовж 17 років неухильно стабільно виконує зобов`язання перед клієнтами і партнерами, забезпечуючи їм надійний страховий захист за високими європейськими стандартами всесвітньо відомої Vienna Insurance Group, членом якої є з 2006 року.
У привітному офісі компанії в місті Рівне, де ми зустрілися з керівником обласної агенції Наталією Скрипнюк, нам розповіли про сьогодення, роль та місце компанії на українському страховому ринку.
Насамперед хотілося б зазначити, що «Глобус» VIG, усвідомлюючи свою соціальну відповідальність перед суспільством, та з нагоди своєї 17-ї річниці до 30 травня проводить маркетингову акцію «ГЛОБУС-2011». За її умовами, всім клієнтам компанії на страхові продукти «Глобус» VIG надається знижка в розмірі 20% до розрахункової ціни річних договорів страхування. Більш детально з програмою акції можна ознайомитись на офіційному веб-сайті компанії www.ic-globus.com або в будь-якому регіональному офісі чи найближчому агентському пункті компанії, а також за телефонами цілодобово діючого кол-центру компанії 0 800 500 157 (зі стаціонарного), 502 (з мобільного).
Свій день народження «Глобус» VIG відзначила в усіх обласних центрах України низкою благочинних заходів, спрямованих на поліпшення умов у дошкільних закладах. «Глобус» VIG – це компанія, яка, спираючись на свою багаторічну позитивну ділову репутацію, динамічно розвивається. І з кожним роком усе більше громадян отримують страховий захист від «Глобус» VIG, про що свідчать основні показники діяльності. Так, тільки в 2010 році послугами «Глобус» VIG скористались більше ніж 300 000 громадян, компанія отримала 71,5 млн грн страхових премій і виплатила більше ніж 24 млн грн страхових відшкодувань. Що стосується нашого краю, то в 2010 році «Глобус» VIG виплатила 234 800 гривень страхових відшкодувань по 20 страхових випадках.
Про високу фаховість і надійність компанії свідчать не тільки показники, але й найвищі рейтингові позиції, які компанія вже впродовж багатьох років посідає у провідних рейтингових дослідженнях (найвищий рейтинг фінансової стійкості «А+», «Найбільш інноваційна страхова компанія» та ін.).
Основою стабільного успіху «Глобус» VIG на українському страховому ринку є її обов’язковість і людяність, що народжує довіру громадян до неї у поєднанні зі збалансованою політикою діяльності, високим професіоналізмом працівників, спрямованих на задоволення інтересів клієнтів і їхнє якісне обслуговування, переконані в компанії.
Враховуючи розширення сфери страхування в нашому регіоні, компанія відкрита для залучення нових страхових агентів і готова надати можливість працювати для підвищення рівня власного добробуту і страхового захисту громадян нашого краю.
У компанії завжди щиро раді надати необхідну підтримку своїм клієнтам, зокрема в нашому місті агенція СК «Глобус» працює за адресою: вул 16 Липня, 10, 3-ій поверх, телефон 63-45-04. А в разі настання страхового випадку в будь-який час у цілодобовому кол-центрі за телефонами: 0 800 500 157 (зі стаціонарного), 502 (з мобільного), можна оперативно отримати необхідну консультацію та допомогу в скрутний час.

Ліцензія Держфінпослуг України серії АГ № 569224 від 09.12.10

Для довідки: Страхова компанія «Глобус» Vienna Insurance Group – один із провідних фінансових інститутів України з великим досвідом і потужним кадровим потенціалом. Компанія заснована в 1994 році, центральний офіс розміщений у м. Києві, широко розвинута мережа регіональних агентств і представництв забезпечує громадян високоякісними страховими послугами у всіх регіонах України. За даними рейтингового агентства «Експерт – Рейтинг», рейтинг фінансової відкритості та стійкості СК «Глобус»VIG має найвищий рівень: «А». З 2006 року СК «Глобус» входить до складу міжнародної страхової групи VIENNA INSURANCE GROUP (Австрія, м. Відень) — лідера в Центральній та Східній Європі серед страхових груп. Історія Групи починається з 1824 року, в 23 країнах – більш як 50 страхових компаній, 20 млн клієнтів, обсяг страхових премій, отриманих за 2010 рік становив більше 8,7 млрд. євро. Фінансовий рейтинг Групи «А+позитивний» черговий раз підтверджений у 2009 році міжнародним рейтинговим агентством «Standard & Poor`s»

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.