Рівне вже має своїх мільйонерів

Май 26 12:34 2011

Двоє мешканців нашого міста вказали в деклараціях про доходи, що за 2010 рік заробили більш ніж по мільйону гривень. Загалом же до ДПІ в м. Рівне надійшло понад чотири тисячі таких декларацій.
Отож із 51 відсоток із 4422 поданих декларацій надійшов від громадян, які отримали доходи, що підлягають оподаткуванню, решта – для отримання податкового кредиту.
– Найбільше рівнян – 1246, задекларували доходи від продажу рухомого майна, – прокоментував результати кампанії декларування доходів заступник начальника ДПІ в м. Рівне Валентин Герман. – 507 – заробили на здачі в найм нерухомості і житла. Ще 391 повідомив про отримання спадщини. Більш як 80 громадян мали іноземні доходи, 15 – інвестиційний прибуток.
У податковій повідомили, що нині рівнянам, які скористалися правом на отримання податкового кредиту, повернули податок із доходів на суму 995,6 тисячі гривень.
За результатами проведених перерахунків за деклараціями, поданими у цьому році, до бюджету вже сплачено 759,9 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб.
Нагадаємо, декларацію про майновий стан і доходи мали подати громадяни, які в 2010 році одержували іноземні доходи, доходи у вигляді вартості успадкованого майна, інвестиційного прибутку, від здачі майна в оренду фізичним особам (громадянам), інші доходи, при виплаті яких податок не утримувався, а також ті, хто має право на отримання податкового кредиту.

Ксенія БОЙКО

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.