Під час храмового свята на Ювілейному громаді представили нового настоятеля

Май 26 16:45 2011

У день пам’яті рівноапостольних Кирила і Мефодія величали своїх святих покровителів у каплиці на вулиці Ювілейній. Парафія, а її заснували на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії, зібралася майже вся. Це попри те що свято випало на робочий день. На урочистій відправі були й міський голова Рівного Володимир Хомко та заступник міського голови Сергій Васильчук. Вони взяли участь і в хресній ході.
Парафіяни люблять свою церкву. Багато років люди по дещиці збирали кошти, допомагали, хто чим може, будівельникам, щоб каплиця постала в нинішній красі. Неоціненну допомогу отримували будівничі й від міської влади. Про це з вдячністю нагадав в урочистій проповіді митрофорний протоієрей Іван Пилипчук, який очолював святкове богослужіння. А після його закінчення представив громаді нового настоятеля цієї церкви – ієрея Василя Приходька. Нагадаємо, що в березні осиротіла парафія поховала біля церкви протоієрея Андрія Горобця.
Принагідно ми дізналися, що у церковної громади великі плани: Кирило-Мефодіївський храм-каплиця – це лише частинка майбутнього духовно- просвітницького комплексу.
Сергій СНІСАРЕНКО

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.