Покійникові автомобіль не потрібен

Май 26 15:49 2011

Щоб ви знали, автомобілі інвалідам дають у користування не назавжди, а до смерті. Коли ж людина померла, її родичі зобов’язані повернути машину інваліда в Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації. Так вимагає Порядок забезпечення інвалідів автомобілями, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006 року №999.

Проте в житті так буває не завжди. Якщо працівники управління не забезпечують контроль за вилученням після смерті інваліда транспортних засобів, отриманих на пільгових умовах чи безплатно, його родичі спокійно користуються ними. З погляду моралі, можливо, вони й мають рацію, але закон передбачає інший порядок.
Як виявили працівники прокуратури, торік управління не пред’явило до судів позовів про вилучення 17 автомобілів ЗАЗ-11113 «Таврія» вартістю майже 240 тисяч гривень. Ними неправомірно користувалися родичі померлих інвалідів. Ще у трьох випадках закінчився термін позовної давності з вилучення в судовому порядку таких автомобілів на суму 54 тисячі гривень. У результаті нереалізованими залишилися права інвалідів, які перебувають у черзі на отримання спеціального автотранспорту. За такі порушення винних притягнуто до відповідальності.
Валентина ПОГОНСЬКА

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.