Платіть податки справно, і слава вас знайде

Май 26 12:10 2011

Рівненське регіональне підприємство компанії ВОЛЯ (ТОВ — ТРК «Рівне ТВМ») стало переможцем серед підприємств галузі зв’язку у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків-2010».
19 травня в Міжнародному центрі культури і мистецтв відбулася урочиста церемонія нагородження переможців цього рейтингу. Рівненське регіональне підприємство компанії ВОЛЯ (ТОВ — ТРК «Рівне ТВМ») стало лауреатом серед підприємств у номінації «Транспорт і зв’язок. Середні підприємства»
До цього списку переможців рейтингу увійшли 54 підприємства з 21 регіону країни. Вони представляють різні напрями народного господарства: аграрного сектора, сфери бу¬дівництва, галузі культури та науки, мас-медіа, медичної сфери, промисловості, сфери торгівлі і послуг, транспорту та зв’язку, фінансів, банківської та страхової діяльності. Такий конкурс Асоціація платників податків України проводила вперше. Як повідомили організатори, усього до рейтингової комісії надійшло 882 заявки від українських підприємств, з яких 224 перемогли за результатами першого туру рейтингу.
Мета рейтингу «Сумлінні платники податків-2010» – створення сприятливих умов для розвитку підприємництва. Він враховує співвідношення сплачених податків на прибуток до отриманих доходів, повноту і своєчасність оплати податкових зборів, податкову дисципліну, розмір середньої заробітної плати та своєчасність її виплати, кількість робочих місць, перелік проведених програм і благодійних акцій, суму виплачених податків, значення підприємницької діяльності для регіону та національної економіки.
Рівненське регіональне підприємство компанії ВОЛЯ (ТОВ — ТРК «Рівне ТВМ») відповідно до соціально відповідальної політики ведення бізнесу є такою компанією – лідером телекомунікаційного ринку України, яка регулярно проводить всі податкові відрахування, своєчасно виплачує заробітну плату, бере активну участь у розвитку інфраструктури регіону і в житті суспільства. Зокрема, у 2010 році ВОЛЯ розпочала у Рівному проект з безпечного користування інтернетом для вчителів та учнів молодших класів. Також компанія опікується дитячим притулком для неповнолітніх. З 2011 року підприємство долучилося до проекту «Їм потрібна ваша увага», використовуючи свої інформаційні ресурси. У поєднанні зусиль із іншими компаніями планується започаткування інших цікавих і корисних програм, що сприятимуть розвитку талантів молодшого покоління українців.
Наша довідка: ВОЛЯ є провідним українським загальнонаціональним телекомунікаційним провайдером. Загалом в Україні підприємство обслуговує близько 1,7 млн абонентів, у тому числі понад 440 тисяч користувачів послуги високошвидкісного доступу до інтернету. Компанія надає комплексну мультисервісну послугу, яка включає інформацію і розваги – доступ до телепрограм і відео на замовлення; комунікації – високо¬швидкісний доступ до інтернету, комп’ютерний і голосовий зв’язок, а також послуги найбільшого в Україні дата-центру. Компанія працює в 19 українських містах. З 1 жовтня 2010 року і ТОВ «Телерадіо¬компанія “Рівне ТВМ”» надає послуги під брендом ВОЛЯ. ТОВ ТРК «Рівне ТВМ» є найбільшим та найпопулярнішим інтернет-провайдером Рівненської області. 15 квітня 2011 року компанія розпочала тестування пакетів цифрового телебачення в Рівному, а з 1 травня 2011 року цифрове телебачення впроваджено в повному обсязі.
Аліна СІГДА,
керівник відділу PR
компанії ВОЛЯ
Тел./факс: 0(44) 207-70-92
info@volia.com
www.volia.com

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.