Облводоканал готують до передачі в міську власність

Май 26 11:50 2011

Міська влада обласного центру продовжує переговори з Гощанською, Здолбунівською і Рівненською райрадами про передачу в міську комунальну власність Рівнеоблводоканалу.
Райони повинні дати згоду на передачу водоканалу місту, адже на їхній території розміщені свердловини і мережі. Крім того, мешканцям цих районів мають зберегти пільги на водопостачання.
Коли з районами погодять усі деталі, міська рада підпише угоду про передачу водоканалу з обласною радою. І лише після цього почнеться фактична процедура передачі. Згодом саме місту доведеться вирішувати, як виправляти катастрофічну ситуацію з боргами водоканалу. Підприємство винне гроші не лише енергетикам, а й ВАТ «Рівнеазот» за очистку стічних вод.
– Ситуація абсурдна: з одного боку постійно підвищують вартість електрики, а тариф водоканалу не збільшують, – прокоментував проблему міський голова Рівного Володимир Хомко. – Уряд прийняв рішення і передбачив у бюджеті кошти на компенсацію різниці в тарифах. Але як погасити борг перед «Рівнеазотом» – не відомо.
Ксенія БОЙКО

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.