Не прогавте шанс для своєї дитини

Май 26 15:16 2011

Про літнє оздоровлення своєї дитини потрібно подбати негайно – нагадує Рівненська міська дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності і пропонує батькам підставити у цій справі своє плече. Ось що повідомив нашій газеті директор Рівненської міської дирекції Фонду Василь МУЗИЧУК:
– Чи проведуть діти свої канікули з користю, залежить від дорослих. Чудовою нагодою для поєднання приємного і корисного є відпочинок дітей у різноманітних дитячих оздоровчих комплексах, які вже розпочинають активний робочий сезон. У таких закладах діти забезпечуються якісним здоровим харчуванням, мають можливість взяти активну участь у творчій самодіяльності та й просто відпочити.
На території нашої області будуть працювати 11 оздоровниць, отже, батьки зможуть підібрати той варіант, який відповідає, з одного боку, потребам дитини, а з іншого – фінансовим можливостям сім’ї. Крім того, завдяки наполегливій роботі Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності цього року існує можливість часткової оплати вартості путівки в оздоровчий табір за рахунок коштів Фонду для дітей застрахованих осіб. Цього року сума часткової компенсації становить 38 гривень за один день перебування дитини в таборі, а це 33-55% від вартості путівки.
Візьмемо, для прикладу, путівки на 21 день (саме такі переважно й пропонують оздоровниці). Повна вартість такої путівки до санаторію «Горинь» у Степані 1785 гривень, з них Фонд відшкодовує 798, а на батьківську долю залишається менш як тисяча. У таборах в Олександрії вартість путівок становить: в «Сигналі» – 1869, «Електроніку-Рівне» – 2100, так само як і в «Корчагінці» в Острозькому районі. Найдорожчі путівки в «Агатівці» (Гощанський район) – 2400 гривень. У дитячому санаторії «Хрінники» – 1995, у Веселці» (Радивилівський район) – 1806, «Берізці» (Дубенський) – 1890. Ну і так далі. Відніміть звідси 798 гривень – це й буде батьківська плата. Крім того, батьківську доплату можна зменшити,
Коли воздоровленні дітей своїх працівників беруть участь адміністрація підприємства, профспілкова організація.
Усе, що необхідно, аби отримати компенсацію, – узгодити з адміністрацією оздоровчого закладу терміни заїзду дітей (графіки заїзду) та їхню кількість і подати заявку до Рівненської міської виконавчої дирекції Фонду за адресою: м. Рівне, вул. Словацького, 1, 5-й поверх. Усього з використанням коштів Фонду в цьому році планується оздоровити 2500 дітей рівнян.
Телефони для довідок: 221110; 224189; 224353; 224301; 224297. Факс: 225033
Адреса електронної пошти: mvdfss@rv.uar.net

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.