На завершення – виграші

Май 26 16:21 2011

Двома непростими перемогами завершив баскетбольний сезон у вищій лізі БК-93 «Пульсар-ШВСМ». В завершальних матчах підопічні Михайла Переверзія двічі здолали запорізький колектив «Авіастар» – 70:67 (16:21, 22:15, 15:21, 17:10) та 62:57 (15:16, 16:11, 19:11, 12:19).
У суботу суперники по черзі вигравали десятихвилинки. Останнє слово залишилося за господарями, які в останній чверті зуміли «дотиснути» суперника. У неділю рівняни намагалися перемогти більш переконливо. У третій чверті перевага сягала дванадцяти очок. Відчувши смак перемоги, господарі ледь не поплатилися. Харків’яни скоротили відставання до мінімуму в останній чверті. На цьому все і завершилося. Фінальний свисток зафіксував перемогу БК-93 «Пульсар-ШВСМ» – 62:57.
Михайло Переверзій, старший тренер БК-93 «Пульсар-ШВСМ»:
– У завершальних поєдинках не брали участі відразу чотири гравці стартового кладу: Ковалевський, Артимович, Жужа і Гусаківський. Обидва завершальні матчі сезону були складними. Приємно, що хлопці проявили характер і змогли двічі перемогти. Коли грали у командний баскетбол – виходило на майданчику все, щойно переключалися на індивідуальні дії – все летіло шкереберть. Я дякую гравцям за сезон та сьогоднішні матчі. Щире спасибі вболівальникам, які нас підтримують.
За господарів очки набирали: Коров’яков (21 першого ігрового дня і 8 – другого), Сабутський (17-19), Кузьмінець (12-12), Сотник (9-8), Куракін (6-8), Роман (3-0), Липін (2-7).
Результати решти ігор восьмого туру: «Черкаські Мавпи» – «Авантаж-Політехнік» – 84:68 та 87:65, «Волиньбаскет» – «Динамо» – 80:75 та 83:78, «Вінницькі Зубри» – « Кремінь» – 77:80 та 77:71. Чемпіонами стали баскетболісти « Черкаських мавп» . БК-93 « Пульсар-ШВСМ» фінішував на сьомому місці турнірної таблиці.