Матір зарубали, а дитину кинули в колодязь

Май 26 13:33 2011

У селі, якщо корову не вигнали на пашу, то це вірна ознака того, що з господарями щось сталося. 28-річну Наталку із села Мутвиця Зарічненського району сусіди тому й стали шукати, що вона не вивела корову на випас.
На території нежилого господарства, що поруч із Наталчиним, сусідка побачила на дні чотириметрового колодязя тіло восьмирічної сусідчиної доньки. Наполохана жінка викликала працівників міліції.
Слідчо-оперативна група, оглядаючи прилеглу територію, за сараєм нежилого будинку під купою дощок знайшла тіло матері покійної дівчинки.
Згідно з висновками експерта смерть дівчинки настала від утоплення, а матері – від відкритої черепно-мозкової травми. Правоохоронці встановили підозрювану особу – родича вбитих. Нині проводять заходи щодо його затримання.
Ховали й оплакували убитих два села. Єдина втіха для рідних, що меншої доньки, 5-річної Світланки, в той кривавий день не було вдома.
ВЗГ УМВС України в Рівненській області

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.