Коротко про спортивні події на Рівненщині

Май 26 16:26 2011

Все менше претендентів на здобуття кубка області з футболу. Минулого тижня відбулися матчі чвертьфіналу розіграшу цих змагань: «Іква» – «РОКО-Городок» – 2:5, ФК «Малинськ» – « ОДЕК» – 0:3, « Волинь-Цемент» – «Маяк» – 1:2, «Авангард-2010» – «Енергія» – 1:3. Жеребкування визначило півфінальні пари: «ОДЕК» – «Маяк» та «Енергія» – «РОКО-Городок». Матчі відбулися вчора, 25 травня.

З кожним туром змінюється турнірне становище команд у першій лізі чемпіонату області з футболу. Після четвертого туру три команди мають у своєму доробку по дев’ять очок: рівненська «Славія» , оржівський «ОДЕК» і кузнецовський «Ізотоп-РАЕС». Результати туру: «Случ» – «Гоща-Амако» – 0:1, «Сокіл» – «Волинь-Цемент» – 0:6, «РОКО-Городок» – «ОДЕК» – 0:1, « Маяк» – «Ізотоп-РАЕС» – 0:1, «Славія» – «Енергія» – 2:1.

Тривладдя в турнірній таблиці після четвертого туру в першості області з футболу в другій лізі. Рівненські «Авангард-2010» і «Водник» разом із здолбунівською «Волинню» мають у своєму доробку по дев’ять пунктів. Результати матчів: «Колос» – «Авангард-2010» – 1:3, «Волинь» – «Прогрес-Воловікова» – 2:1, ФК «Вельбівно» – «Сокіл» – 1:0, «Водник» – «Фіалка»
– 2:2, «Полісся» – «Горинь» – перенесено.

Завершився сезон у вищій гандбольній лізі України. Завершальні матчі ГК «Рівне-Слов’яночка-ДЮСШ-4» провів у Миколаєві проти місцевої команди
«Енергії-МОШВСМ-НУК», яку двічі переміг 25:22 (10:11) і 27:19 (12:8). У рівнянок відзначалися: Тритиніченко (3 голи першого ігрового дня і 0 – другого), Оболонська (3-6), Бобоня (7-2), Абрамович (2-9), Шуль (1-3), Сусліна (9-6), Круліковська (0-1). У підсумку наша команда посіла восьме місце – 21 очко. На те свої причини – відсутність стабільної фінансової підтримки і численні травми дівчат. Переможцями стали тернополянки – 49 очок. Друге-трете місця поділили хмельничанки і киянки – у них по 45 пунктів. Результати решти ігор: «БВУФК» (Бровари) – «Економ Університет-Енерго» (Тернопіль) – 36:41 і 42:37, «Панацея-СКІФ» (Харків) – «Університет-Спартак» (Київ) – 25:36 і 26:26, «Південна Пальміра» (Одеса) – «Хмельничанка» (Хмельницький) – 28:28 і 23:26.

Упродовж двох днів у Луганську відбувалися змагання чемпіонату України з софтболу серед дівчат 1995-1999 р.н. Вихованки тренерів Володимира Судимака (Рівне) та Оксани Чорномаз (Острог) у складі збірної команди Рівненської області посіли друге місце. Рівнянки перемогли збірні команди Луганської (14:10), Львівської (18:4), Донецької (17:2) областей і поступилися збірній Кіровоградської області (7:27). Кращими гравцями у нашій команді були: Анна Семенюк (ЗОШ №1, Острог); Силвія Моніка Патій (РЕГІК), Ольга Млодзяновська та Анастасія Кратюк (ЗОШ № 8, Рівне). Крім того, Анастасія Кратюк виборола приз кращого нападника чемпіонату. Наступні ігри із софтболу відбудуться 2-5 червня в Рівному. Зокрема, ІІ тур чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги, де візьмутьучасть два представники нашої області – «Острозька академія» (Острог) і «Західний вогонь» (Рівне). Початок змагань 2 червня о 13.00, стадіон «Хімік».

У суботу в Рівному відбувся регбійний матч між РК «Рівне» та іванофранківським «Роландом» у рамках чемпіонату України з регбі у вищій лізі. На жаль, наша команда поступилася – 3:24 (3:0). У турнірній таблиці РК «Рівне» в групі «Захід» посідає четверте місце.

Нещодавно в турецькому місті Кемер відбувся чемпіонат Європи з армспорту. У складі збірної команди України вдало виступив рівнянин Олег Жох. Студент ІІ курсу факультету менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування став переможцем у категорії 65 кг серед чоловіків (у фіналі переміг чемпіона світу з Туреччини). Тренує спортсмена заслужений тренер України Олександр Комаревич. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 26 країн світу.