Кадри для інвесторів готуватимуть у сучасному профцентрі

Май 26 16:18 2011

На Рівненщині можуть створити центр професійного перенавчання. Під цей заклад запропонували об’єкт, який законсервований із 2003-го року – ДП НВО «ПОТЕНЦІАЛЕКО» (в минулому «ВУЗПРИБОР», на якому виготовляли лабораторне обладнання для вищих навчальних закладів СРСР). Про це йшлося під час візиту в область директора Державного центру зайнятості Володимира Галицького.
Площа цього об’єкта – 12 тисяч метрів квадратних. Тож на його базі можна перенавчати 3-4 тисячі безробітних щороку і не лише з Рівненщини, а й із сусідніх областей, зазначив Володимир Галицький. Він пообіцяв сприяти позитивному вирішенню питання про передачу «ПОТЕНЦІАЛЕКО» у власність Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Це є головною умовою, щоб Рівненщина отримала на реконструкцію та оснащення 150 мільйонів гривень, зауважив Володимир Галицький.
За словами голови Рівненської ОДА Василя Берташа, реалізація цього проекту слугуватиме людям та сприятиме розвитку економіки. Адже краяни зможуть отримати фах, затребуваний на регіональному ринку праці, а також навчитися працювати із високотехнологічним обладнанням, чого вимагають іноземні працедавці. Водночас Рівненщина буде більш привабливою для інвесторів, яким не доведеться витрачатися на перенавчання кадрів. Нині в області бракує працівників для каменепереробної, деревообробної, будівельної та інших галузей економіки, констатує директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.