Дитсадки – під прицілом

Май 26 15:33 2011

Краще перепильнувати, ніж недопильнувати – за таким принципом.
зайнялись проблемою після того, як Україною прокотилася хвиля колективних харчових отруєнь дітей у дитсадках. Аби такого не сталося, контролюючі органи і правоохоронці вирішили пильніше придивитися і до рівненських дитсадків.
Щоправда, перевіряють не безпосередньо дошкільні заклади, а ті суб’єкти господарювання, які забезпечують їх продуктами харчування. Під час перевірки одного з дитсадків у мікрорайоні «Ювілейний» зафіксовано ряд порушень законодавства з питань закупівель товарів і послуг. На ряд продуктів харчування, які постачав рівненський підприємець для вихованців дитсадка, він не зміг представити документи, які засвідчували б їхню якість і безпечність.
Начальник відділу захисту бюджетних коштів УДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області Владислав Насанкін розповів також про факт постачання продуктів харчування транспортом, який не відповідає санітарним вимогам (у ньому нема холодильного обладнання і умов для роздільного перевезення продуктів). Крім того, якість завезених продуктів харчування не відповідала стандартам і нормам дитячого харчування: томатна паста містила хімічні наповнювачі, які заборонені для споживання дітям, ізюм розфасовано в пакети з технічного поліетилену, сухофрукти постачались у брудних мішках, які раніше використовувались. Рибу перевозили без документів, що підтверджують якість і походження товару, в картонних коробках, не призначених для зберігання такого виду продукції. Зазначені продукти працівники СЕС вилучили з реалізації, а зразки підозрілої продукції взято на дослідження.
Разом із тим співробітники УДСБЕЗ встановили перевищення закупівельних цін на продукти харчування над цінами акцептованих тендерних пропозицій, що призвело до збитків на загальну суму майже 99390 гривень, повідомили з ВЗГ УМВС України в Рівненській області.

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.