Втрачена перемога

Май 26 16:18 2011

Вдалий початок і провальне завершення – за таким сценарієм відбулася чергова домашня гонка рівненського «Каскада» в другій польській лізі зі спідвею. Приймаючи у неділю на стадіоні технічних видів спорту «Колеяж» з Ополе, наша команда примудрилася поступитися – 43:47. Це притому, що по ходу рівняни вигравали десять очок.
Господарі розпочали гонку впевнено. До восьмого заїзду гонщикам «Каскада» вдавалося збільшувати відрив (26:16). Проте десятиочкова перевага розтанула, як пил, після восьмого і дев’ятого стартів. Поступившись по 1:5, рівняни відчули дихання суперника (28:26). У тринадцятому заїзді (знову 1:5) господарі вже поступалися (38:40). Доля гонки вирішилась у двох останніх стартах. Нічия (3:3) та перемога гостей (4:2) не дозволили господарям здобути другу перемогу в другій польській лізі – 43:47.
У господарів очки привозили Пьотр Свіст – 10, Станіслав Бужа – 9, Кирило Цуканов – 8, Томаш Ремпала – 7, Ярослав Полюхович – 4, Станіслав Огородник – 3 та Олександр Бородай – 2.
Сергій Дем’янков, президент СК «Каскад»:
– Прикро, що програли сьогоднішню гонку. Гадаю, всі зроблять правильні висновки з цієї невдачі, що позначиться на результатах команди. Такий сценарій гонки повторюється вдруге. У першій домашній гонці наша команда також вигравала досить впевнено і під кінець давала можливість супернику наздоганяти себе в рахунку. Тяжко сказати, чому так відбувається: можливо, нерви, можливо, щось інше. Олександр Бородай сьогодні виїхав, але травма дає про себе знати. Дениса Носова не було з тієї причини, що в нього 20 травня була гонка в Балаково. Ми розуміли, що проїхавши дві тисячі кілометрів, він буде не у відповідній формі. Спробували Цукатова, і Кирило нав’язав боротьбу суперникам. Шкода, що не зовсім результат хороший показав.

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.