Вона сказала «так!»

Май 26 15:28 2011

Ось яка романтична історія трапилась в парку культури і відпочинку імені Т.Г. Шевченка. Рівненський хлопець Юрій саме тут вирішив освідчитися коханій і запропонувати їй руку і серце.
Директор парку Андрій Мощанецький і завідувачка відділу дозвілля Жанна Вагіна взялися допомогти хлопцеві обставити цей визначний момент у житті так, щоб він запам’ятався назавжди. Побоювалися лише, як сприйме пропозицію Юрія майбутня наречена.
Вікторія до останньої миті ні про що не підозрювала. Навіть святкові повітряні кульки у формі сердечок, якими спеціально для неї прикрасили машинки на автодромі, не допомогли їй розгадати намірів коханого. Аж ось – «непередбачена» раптова зупинка атракціону. Невідомо звідки в руках у Юрія з’явився весільний букетик із рожевих троянд і золота коробочка з обручками. За музикою і оплесками ніхто так і не почув слів зізнання. Але з усмішки, яка засяяла на обличчях у Вікторії, а потім і Юрія, усім стало зрозуміло: вона сказала «так». Молоді покружляли в імпровізованому вальсі, а потім Юрій, як годиться козакові, посадив молоду на коня, щоб поїхати відзначати заручини.
Потім був романтичний обід при свічках за затишним столиком, який подарувала Вікторії і Юрію на прохання парку директорка кафе «Соняшник» Леся Кльонова. Свою обіцянку побратися наречені скріпили міцним замком на мостику закоханих, а потім до самого вечора розважалися в парку.
Сергій СНІСАРЕНКО

  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.